مقالات / اقامت دائم از طریق خرید ملک
دسامبر 5, 2020
اقامت دائم از طریق خرید ملک

اقامت دائم از طریق خرید ملک

داماک گروپ برندترین سایت املاک دبی

گرفتن اقامت دائم از طریق خرید ملک به چه صورت است ؟ 

برای اخذ اقامت کشورهای دیگر روش‌های مختلفی مانند گرفتن ویزای تحصیلی، کاری، خانوادگی و… وجود دارد.

برخی از ویزاها امکان اقامت موقت و برخی دیگر امکان اقامت دائم در یک کشور را به افراد می‌دهند. در سال‌های اخیر روش جدیدی برای اعطای اقامت دائم به خارجی‌ها تحت عنوان اخذ اقامت از طریق خرید ملک مطرح شده است. در این روش، فرد متقاضی برای گرفتن اقامت کشور مورد نظرش می‌تواند اقدام به خرید ملک در آن کشور نماید. البته ملکی که قصد خرید آن را دارید باید دارای حداقل ارزش تعیین شده توسط دولت مربوطه را داشته باشد.

 با شرکت داماک ملک بخرید اقامت دائم بگیرید! اما چجوری؟

یکی از مهم‌ترین راهکارهایی که این کشورها مثل دبی برای بهبود اوضاع اقتصادی خود در نظر گرفته‌اند جذب سرمایه از سایر کشورها است. اما این جذب سرمایه  در دبی از چه طریقی انجام می‌شود؟

جذب سرمایه خارجی از طریق اعطای اقامت دائم به شهروندان سایر کشورها مثل دبی در ازای خرید ملک توسط آن‌ها انجام می‌شود. بنابراین اگر به دنبال یک فرصت سرمایه‌گذاری در کشورهای خارجی هستید می‌توانید از این امکان بهره بگیرید.

دبی یکی دیگر از شهرها امارات است که با توجه به ویژگی‌های خاص خود به عنوان مکانی مناسب برای گردشگری و سرمایه‌گذاری شناخته می‌شود. برای گرفتن اقامت دائم دبی که تحت عنوان ویزای طلایی Golden Visa شناخته می‌شود می‌توانید در املاک و مستغلات این کشور شامل خانه، آپارتمان، زمین و مغازه سرمایه‌گذاری کنید. حداقل میزان سرمایه‌گذاری شما در این بخش یک میلیون درهم است که قیمت بسیار مناسبی برای یک کشور امارات محسوب می شود

اخذ اقامت دبی از طریق خرید ملک این امکان را به شما خواهد داد تا به مدت ۵ سال در این کشور اقامت داشته باشید. در طول این ۵ سال مجبور نیستید که در شهر دبی حضور داشته باشید. ضمن این که بعد از گذشت ۷ سال حتی امکان گرفتن تابعیت کشور دبی را نیز خواهید داشت که مزایای بسیاری زیادی خواهد داشت. ضمن این که امکان گرفتن اقامت برای خانواده خود را نیز خواهید داشت. جالب است بدانید بر اساس قوانین کشور دبی علاوه بر والدین خودتان می‌توانید برای والدین همسرتان نیز درخواست اقامت کنید.

این نکته را نیز در نظر داشته باشید که می‌توانید به جای خرید یک ملک به ارزش ۲۵۰ هزار یورو چندین ملک با مجموع ارزش ۲۵۰ هزار یورو خریداری نمایید. با توجه به گردشگرپذیر بودن کشور یونان این امکان را خواهید داشت تا با اجاره دادن ملک خود درآمد خوبی را به دست آورید. البته دقت کنید که در صورت اجاره دادن ملک در یونان باید مالیات آن را نیز بپردازید که بین ۸ الی ۱۲ درصد متغیر خواهد بود.

برای خرید ملک دردبی لازم است که حتما یک حساب بانکی در این کشور داشته باشید. حداقل موجودی این حساب بانکی باید یک 500 درهم باشد. علاوه بر این باید مبلغ مربوط به خرید ملک را که حداقل یک میلیون  درهم  است را نیز به این حساب انتقال دهید. مبلغ مالیات در این کشورمعاف از مالیات است .

  damacgroupبزرگترین و معتبرترین سایت املاک شهر دبی است ارائه دهنده انواع ویلاهی لوکس در دبی است  تیم متخصین داماک در هر لحظه از شبانه روز با فایل های بروز شده در اختیار مشتری قرار می دهند تا سرمایه گذاری مطمئن کنند.

 اقامت شما و خانوادتان را در عرض 40 دقیقه  با خرید ملک از شرکت داماک بخواهید مهاجرت رویایی در عین حال واقعی داشته باشید . داماک damac  در نظر دارد با وام هایی با بهره بسیار کم اندک خانه ای لوکس و لاکچری و فول فرنیش   در اختیار مردم قرار دهد .

دبی یک ماجرای فراموش نشدنی را ا شرکت داماک تجربه کنید

در کنار این عظمت شکوه  دبی شما را دعوت می کنم به ویلاهای لوکس و لاکچری که سازنده آن داماک همراه شوید.

ما در کنار شما هستیم و در کنار خدمت هستیم. فقط با ما در تماس باشید و ما بقیه را کنترل خواهیم کرد.

  • جویا شدن
  • زنگ زدن
  • واتساپ
  • مخاطب

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان داماک فارسی ازطریق داماک گروپ در ارتباط  باشید.

مطالب مشابه:

 پاسپورت      دریافت ویزای دبی    قوانین ویزای امارات     damac 

                                             خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک