مقالات / خرید آپارتمان لوکس در دبی
ژانویه 22, 2021
خرید آپارتمان لوکس در دبی

خرید آپارتمان لوکس در دبی

متقاضیان خرید آپارتمان لوکس در دبی  باید با احتیاط مضاعف، قیمت‌های پیشنهادی هر منطقه را بررسی کنند ، تا از ناحیه ترکیدن حباب قیمت‌های پیشنهادی، ضرر سنگینی متحمل نشوند.

حباب قیمت خرید آپارتمان لوکس در دبی

ادامه روند افزایش نرخ ارز در بازار سبب شده که  فروشنده‌های آپارتمان‌های لوکس نیز قیمت‌ های پیشنهادی خود را به اصطلاح واسطه‌ها، «لحظه‌ای» تغییر دهند.

حباب قیمت خرید آپارتمان لوکس در دبی،  در یک هفته ممکن است چند نوبت تغییر کند.

این بی‌ ثباتی در اعلام قیمت‌های پیشنهادی هشداری برای متقاضیان خرید آپارتمان لوکس در مورد حباب قیمت آپارتمان است.

به گزارش داماک گروپ در روزهای اخیر میزان عرضه واحدهای لوکس و کلیدنخورده در بازار مسکن دبی افزایش محسوسی پیدا کرده است.

خرید آپارتمان لوکس ، مختص یک منطقه خاص از شهر دبی نیست، بلکه در اغلب مناطق و محله‌ ها اعم از لوکس و مصرفی مشاهده می‌شود.

اما این افزایش عرضه، رخدادی نیست که چندان به منفعت متقاضیان خرید تمام شود، چراکه قیمت‌های پیشنهادی مالکان این واحدها به اصطلاح واسطه‌ های ملکی «سرسام‌آور» است.

از طرفی واحدهایی که از قبل نزد بنگاه‌ها آگهی شده‌ است نیز در یکی دو هفته اخیر با تغییر قیمت روبه‌ رو شده‌ و فروشنده‌ها که اغلب از جنس سازنده هستند، قیمت‌های پیشنهادی خود را افزایش داده‌اند. این افزایش در مورد برخی واحدها به حدی غیر منطقی است که هیچ عقل سلیمی نمی‌تواند پذیرای آن باشد.

مزیت خرید آپارتمان لوکس دبی

شاید برترین مزیت خرید آپارتمان لوکس در دبی این باشد که این نوع سرمایه‌گذاری معاف از مالیات است؛ این در حالی است که در سایر شهرهای مهم جهان، افراد می‌بایست سالانه مبلغ مشخصی را به‌عنوان مالیات بر خرید ملک پرداخت نمایند.

چگونه می‌توان با خرید ملک در دبی اقامت دریافت کرد؟

خرید ملک در دبی به دلیل سرعت بالای ساخت‌ و ساز، کیفیت عالی ساختمان‌ها و سیستم مالیاتی فرصتی استثنایی برای سرمایه‌گذاران خارجی به شمار می‌رود. افراد پس از خرید ملک (آپارتمان، ویلا، واحد تجاری، زمین و …) می‌توانند به‌ راحتی اقامت این شهر مرفه را به دست بیاورند.

مدت‌ زمان اعتبار مجوز اقامت در دبی از طریق خرید ملک 2 سال می‌باشد. در طی این مدت افراد حق تجارت و کار در این شهر را دارند و در واقع نیازی به ثبت شرکت برای بدست آوردن این اجازه نیست.

قبل از هر چیز سرمایه‌گذاران باید اطلاعات کافی در زمینه خرید ملک در مناطق رو به رشد دبی کسب کنند و پس از اتمام پروسه خرید ، برای دریافت اقامت اقدام کنند.

لازم به ذکر است که ارزش ملک خریداری‌شده در دبی با هدف اخذ اقامت می‌بایست حداقل 1 میلیون درهم امارات یعنی تقریباً 300.000 دلار باشد.

درآمد حاصل از اجاره ملک لوکس دبی چگونه است؟

در شهر دبی هزینه اجاره ملک نسبتاً بالا است که این امر به نفع صاحبان ملک خواهد بود.

اجاره‌ بها در این شهر 8 تا 10 درصد بیشتر از سایر شهرهای دنیا است.می توانید با شرکت داماک گروپ درآمد دلاری ودرهمی کسب کنید .اما چگونه؟

خرید و فروش ملک لوکس در منطقه دبی با داماک گروپ

اکثر خانه های دبی به صورت ویلایی و آسمان خراش ها ساخته شده است ، داماک گروپ با مشارکت در ساخت و ساز لوکس در دبی همکاری دارد.

شرکت داماک گروپ

شرکت داماک از برندترین سایت املاک دبی است که سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است برای اطلاع از قیمت دقیق خرید یا رهن و اجاره آپارتمان در دبی به سایت املاک داماک گروپ مراجعه کنید.

هموطنان گرامی که قصد هر گونه سرمایه گذاری در امارات را دارند، می توانند جهت مشاوره رایگان با شماره های قرار داده در سایت داماک گروپ بخش فارسی زبان ما تماس بگیرند .

ویلای آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

ویلای آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

آماده اقامت در دبی

اقامت به دبی – مهاجرت به دبی

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

مطالب مشابه:

آپارتمان های لوکس     ویلای لوکس    فول فرنیش 

 damac بهترین هتل های دبی

(با داماک گروپ آینده را امروز تجربه کنید )