مقالات / خرید ملک با شرایط استثنایی دردبی – امارات
ژانویه 6, 2021
خرید ملک با شرایط استثنایی دردبی – امارات

خرید ملک با شرایط استثنایی دردبی – امارات

داماک گروپ damac جامع ترین و کامل ترین سایت املاک در دبی است .

چرا دبی ؟

چگونگی خرید خانه با شرایط استثنایی در شهر دبی ؟

شهر دبی

دبی یکی از شهرها و شیخ‌نشین‌های هفت‌گانه امارات متحده عربی است، این شهر در جنوب کشور ایران و در حاشیه خلیج فارس و در شبه جزیره عربستان واقع شده‌ است.

دبی بیشترین جمعیت را در میان هفت شیخ‌نشین کشور امارات دارد و بعد از شهر ابوظبی بزرگ‌ترین شهر کشور امارات است.

آن طور که برخی فعالان بازار املاک دبی می‌گویند، قیمت املاک مسکونی در این شهر نسبت به سال‌های اخیر افزایش یافته و علاقه سرمایه‌گذاران خارجی برای خرید این املاک نیز کاهش یافته است. شاید به همین دلیل است که شرایط ویژه‌ای برای فروش برخی املاک در دبی در نظر گرفته شده است.

خرید خانه در دبی با شرایط استثنایی با وام مسکن  شرکت داماک damac

در همین حال سایت‌ داماک damac  بزرگترین معتبر ترین سایت املاک کشور محسوب می شود که در خصوص خرید و فروش ملک‌های دبی، برای ایرانی‌ها طراحی شده، اینگونه نوشته شده است:

«همین امروز با پرداخت 10 درصد برخی پروژه‌ها و هتل آپارتمان‌های لوکس در کنار بلندترین برج دنیا در دبی، صاحب لوکس‌ترین آپارتمان توسط معتبرترین سازنده امارات شوید. حتی اگر قصد استفاده شخصی از آن را نداشته باشید می‌توانید پس از پرداخت 30 درصد کل پروژه واحد خود را با سود حاصله بفروشید یا پس از تحویل آپارتمان، شرکت سازنده، واحد شما را اجاره داده و شما سود حاصل از آن را دریافت می‌کنید. اگر قصد سرمایه‌گذاری داشته باشید نه تنها خرید تک واحد پیشنهاد می‌شود که خرید یک طبقه کامل با 20 درصد تخفیف به شما فروخته خواهد شد و شما می‌توانید واحدهای خود را به صورت تک واحدی فروخته و حداقل 20 درصد سود را از همان ابتدا برای خود گارانتی کنید.»

اما در کنار این واحدهایی که با شرایط استثنایی فروخته می‌شوند، خانه‌های دیگری وجود دارند که به صورت نقدی به فروش می‌رسند.

واحدی 180متری در مرکز شهر دبی، با قیمت یک میلیون و 400 هزار درهم به فروش می‌رسد و با توجه به اینکه هر درهم امارات معادل 898 تومان است، قیمت این واحد معادل یک میلیارد و 257 میلیون و 200 هزار تومان می‌شود که به این ترتیب هر متر مربع از این واحد معادل هفت میلیون تومان قیمت دارد.

معمولا جذب سرمایه خارجی با هدف رواج ساخت‌وساز در نقاط کمتر توسعه یافته انجام می‌شود و نقاط پر رونق و عرصه (زمین) قابل انتقال به اتباع خارجی نیست.

داماک damac تاکید کرد: اگر موفق به دریافت اقامت دایم کشوری نشده‌اید، خرید ملک گزینه مناسبی به شمار می‌آید. این گزینه تنها به درد افرادی می‌خورد که مقیم آن کشور‌ها به شمار می‌آیند یا قصد اقامت دایم داشته و به دلیل تحصیل یا کار به کشور دیگر رفت و آمد ندارند.ما اقامت شما و خانواذتان را ظرف 40 دقیقه انجام می شود

شرکت داماک ، بازار ملک صدور اقامت دائم و سود سرمایه‌گذاری باعث ترغیب ایرانیان به خرید ملک در دبی شده است اما به گفته برخی حقوقدانان موضوع صدور پروانه اقامت برای اتباع بیگانه به شرط خرید املاک و مستغلات صحت نداشته و در حال حاضر به علت افزایش حباب گونه قیمت‌های ملک در دبی خرید ملک در این کشور سود آنچنانی برای سرمایه‌گذار ندارد.

با شرکت داماک danmac راحت و با خیالی راحت سرمایه گذاری کنید به سود زیاد برسد فقط کافیه از شرکت داماک  damac بخواهید همواره از پله های اول سرمایه گذاری داماک با شماست نگرانی به دل راه ندهید .

شرکت داماک damacبا شرایط ویژه ای که در نظر گرفته با وام هایی با بدون بهره  در اختیار مشتری قرار داده است تا امکان خانه دار شدنه لوکس و لاکچری  و مدرن برای همه فراهم کند .

در اینجا نوعی از مزایایی که با کمک وام مسکن DAMAC به دست می آورید آورده شده است:

از هر مرحله از راه پشتیبانی کنید

  • پیشنهادات ویژه و شرایط ترجیحی
  • مصوبات 72 ساعته
  • حداقل کاغذ
  • خرید مستقیم
  • برنامه های پرداخت ویژه
  • انتشار سهام – بر اساس دارایی موجود خود را باز کنید و آن را باز کنید و آن را گسترش دهید.

آسانترین راه مهاجرت پیشنهاد ما به شما شرکت داماک گروپ است ظرف کمتر از 40 دقیقه اقامت خوانوادگی تان فراهم می شود .

آنچه زندگی رویایی بر سر دارید با شرکت damacداماک به واقعییت تبدیل کنید.

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان داماک فارسی از طریق داماک گروپ در ارتباط  باشید.

مطالب مشابه

آپارتمان های لوکس داماک         خرید قسطی ویلا       خرید ویلا با هزینه کم

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک