مقالات / شهرک داماک هیلز دبی – امارات
نوامبر 1, 2020
شهرک داماک هیلز دبی – امارات

شهرک داماک هیلز دبی – امارات

داماک بهترین سایت املاک دبی

داماک” به مترادفی برای پروژه های نمادین تبدیل شده است که استانداردهای جدیدی را برای طراحی ، صنایع دستی و سبک زندگی الهام بخش ایجاد می کند.

به معرفی یکی از پروژه های موفق داماک گروپ شهرک داماک هیلز  میپردازیم.

با بررسی و مشاهده این پروژه متوجه میشوید که داماک برای شما بهترین انتخاب است.

اگر بخواهیم بین پروژه های زیبا و لوکس دبی یکی از آنها را به اختصار و به اختصاص تجمل دوستان نام ببریم، مطمئنا نام داماک هیلز توجه ما را به خود مطعوف می کند. با دیدن عکس های این پروژه ی زیبا و دوست داشتنی برقی از چشمان مخاطب می گذرد که دیدنی است چه رسد به  داشتن یک ملک از هزاران ملک این پروژه ی خارق العاده راتجربه کردن.

طرحداماک هیلز که طرحی استادانه و خلاقانه برای ارائه ی ویلاهای مجلل و لوکس است که هر کدام از آن ها چشم نوازی و گیرایی خاص خودش را دارد چرا که امکانات و تجهیزاتی که در این پروژه خودنمایی می کنند نظر هر مخاطبی را به خود جلب می کند. دامنه ی این امکانات و رفاهیات بسیار گسترده است آنچنان که کمپانی داماک در مفاهیم رویایی ارتباط نزدیکی با هتل های برتر ( دارای تاییدیه کمپانی پارامونت) ، خانه های فشن ایتالیایی ورساچی، خانه هاو ویلاهای مسکونی FENDI casa ،زمین های کلوب گلف Trump  و شهرک توسعه یافته AKOYA داشته است و به حق، به نفع خود به ثبت رسانده است.

داماک طرح خلاقانه و ماهرانه ای در زمینه ساخت و توسعه دبی به نام AKOYA by DAMAK را ارائه داد. قصرها و کاخ های باشکوه، ویلاها و آپارتمان های لوکس، دو زمین گلف بزرگ، این پروژه را بی نظیرتر کرده است. شهرکی تحت عنوان ” ترامپ ” که در آن خانه ها و کاخ های لوکس جلوه گر شده اند برای اولین بار در دنیا، در دل خود ویلاهای فشنFENDI را جای داده است.

طرح AKOYA oxygen که در سال 2014 و در وسعتی بالغ بر 55 میلیون فوت مربع پیاده شد که با کاشت بیش از چهار هزار درخت در آن ، بزرگترین مناظر طبیعی ساخت بشر در دبی را احداث کرد. هتل بین الملی 5 ستاره، مرکز سلامتی لوکس به سبک صحرایی، سوپر مارکت هایی با ارائه ی محصولات اورگانیک، مراکز ارائه دهنده ی  سرگرمی های مختلف و..همه و همه امکاناتی هستند که پروژه یداماک را به حق، زبانزد همگان کرده است.

داماک هیلز

داماکبه عنوان یک کمپانی مطرح و برتر در زمینه املاک و توسعه ی هتل و خدمات لوکس، کارنامه ی درخشانی را از آن خود کرده است که به عنوان “اولین هتل با تاییدیه ی پارامونت” شناخته شده است.

داماک بهترین سایت املاک دبی

داماک هیلز یک جامعه کاملاً مستقر است که شامل ویلاها ، آپارتمان ها و هتل است. در خانه گلف بین المللی گلف ترامپ دبی ، این شهر تقریباً چهار میلیون فوت مربع با پارک دارد که مناطق مختلفی را برای استراحت و ورزش ارائه می دهد – از جمله باغ ها و دریاچه های استراحت ، پارک اسکیت ، اصطبل ها ، زمین فوتبال ، زمین تنیس و موارد دیگر.

کامیون های محبوب مواد غذایی و یک ون بستنی مقیم در خدمت شما هستند و به همراه یک سوپر مارکت کارفور ، مدرسه جبل علی ، سالن ها و خدمات نظافت ، یک کارخانه ویژه فروش منطقه سبز و خدمات شاتل به بازار امارات با امکانات بیشتری به زودی ارائه می شوند.

داماک هیلز (آکویا) که فقط با نام داماک هیلز شناخته میشود در قلب تایلند واقع شده است. توسعه دهنده اصلی آن داماک گروپ است آنها بیشتر برای مفهوم سازی و تکمیل چندین پروژه لوکس مسکونی ، تجاری و کاربردی مختلط در GCC شناخته شده اند.داماک هیلز با 42 میلیون فوت مربع فاصله دارد ، دارای انواع مختلفی از ویژگیهای استفاده مخلوط است. این هتل در جاده القدره (D63) واقع شده است و دارای شهرک سازی ، ویلا و آپارتمان در کنار خرده فروشی ، ورزش ، اسپا ، سلامتی و امکانات تفریحی استداماک هیلز یکی از مناطق محبوب برای خرید ویلا استبرای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان داماک فارسی از طریق داماک گروپ بهترین سایت املاک دبی در ارتباط باشید.

مطالب مشابه:

آپارتمان های لوکس     ویلای لوکس    فول فرنیش 

   damac

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک