مقالات / طراحی نمای آپارتمان لوکس دبی
ژانویه 22, 2021
طراحی نمای آپارتمان لوکس دبی

طراحی نمای آپارتمان لوکس دبی

داماک گروپ برندترین سایت املاک دبی

طراحی نمای ساختمان مسکونی شیک و لاکچری را از داماک بخواهید.

برای طراحی نمای خارجی آپارتمان از مصالح مختلفی استفاده می شود که انتخاب رنگ و طرح نمای ساختمان از اهمیت بسیار برخوردار است. در ادامه تصاویری از انواع طراحی نمای آپارتمان مسکونی را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار می دهیم که امیدواریم این نماها مورد توجه تان قرار بگیرند.

نما آپارتمان مسکونی

طراحی نما آپارتمان مسکونی نکته ای مهم است که باید به آن توجه ای ویژه داشت زیرا در هنگام وارد شدن به ساختمان اولین چیزی که جلب توجه می کند نمای خارجی ساختمان است. توجه داشته باشید که نمای بیرونی ساختمان اگر بدرستی انجام شود باعث افزایش کیفیت و درجه مادی آپارتمان می شود و علاوه بر این نمای ساختمان اگر زیبا و خاص باشد در ذهن هر بیننده ای به صورت اثری به یاد ماندنی ثبت می شود بنابراین بهتر است در هنگام انتخاب نما برای آپارتمان مسکونی توجه لازم را به خرج دهید. نما ساختمان همچنین باعث زیباسازی و افزایش عمر ساختمان های مسکونی می شود. شرکت داماک گروپ در طراحی نما هر ساختمان مسکونی می تواند از مصالح مختلفی نظیر سنگ و آجر و شیشه و … استفاده می کند که نمای ساختمان سنگ و نمای آجری آپارتمان از قدیمی ترین انواع نماها هستند که از زمان های گذشته تا به امروز مورد توجه طراحان و معماران آپارتمان قرار گرفته اند شما می توانید با کمک شرکت داماک از این مدل نماها در طراحی نمای خانه ویلایی و نمای آپارتمان یک طبقه و چند طبقه استفاده کنید.

علاوه بر نوع مصالح به کار رفته در نما آپارتمان باید در انتخاب رنگ نما ساختمان نیز حساسیت لازم را به خرج دهید شما می توانید نمای ساختمان را به صورت تک رنگ طراحی کنید و یا برای طراحی نما خارجی ساختمان از ترکیب دو یا سه رنگ که با یکدیگر همخوانی دارند استفاده کنید.

طراحی نورپردازی نمای خارجی آپارتمان یکی دیگر از نکاتی است که باید مورد توجه قرار گیرد توجه داشته باشید که اگر نورپردازی ساختمان بدرستی طراحی شود نما بیرونی ساختمان شما در هنگام شب جلوه خاص و بی نظیری پیدا می کند.درمقالات قبلی با مبحث نورپردازی کمی آشناشده ایم.

طراحی نمای ۲۰۱۹آپارتمان damac

برای طراحی نما آپارتمان به صورت زیبا و در عین حال کاربردی بهتر است بدانید که چه مصالحی را باید در کنار یکدیگر استفاده کنید تا زیبایی نما خارجی ساختمان چند برابر شود و علاوه بر این هماهنگی بیشتری در نما ایجاد شود. در طراحی نمای ساختمان ۲۰۱۹ از انواع متریال ها نظیر سنگ و شیشه و کامپوزیت و سرامیک و چوب و آجر و … استفاده می شود که در صورت تمایل شما می توانید از ترکیب دو یا چند متریال در کنار یکدیگر استفاده نمایید و نمای خارجی شیک و بی نظیری را برای ساختمان های ویلایی و مسکونی طراحی نمایید.

طراحی نمای خانه ویلایی لاکچری با damac

برای رسیدن به یک نمای موفق و در عین حال زیبا باید به رنگ های به کار برده شده در نمای خارجی ساختمان و نوع بافت نما توجه داشته باشید و علاوه بر این نمای خانه ویلایی و چند طبقه باید به گونه ای طراحی شود که علی رغم متفاوت بودن با دیگر ساختمان های مجاور خود دارای هماهنگی غیر ملموسی با آن ها نیز باشد بنابراین بهتر است شما قبل از طراحی نمای بیرونی ساختمان، اطلاعاتی را درباره بافت و فرهنگ منطقه ای که ساختمان در آنجا بنا شده است بدست آورید سپس اقدام به انتخاب طرح و بافت و نوع مصالح به کار رفته در طراحی نما و رنگ نمای خارجی نمایید تا به نتیجه ای مطلوبی دست یابید.

در این مطلب با انواع طراحی نمای آپارتمان مسکونی آشنا شدید که امیدواریم این نماهای بیرونی مورد توجه تان قرار بگیرند و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها نمای شیک و خاصی را برای ساختمان مسکونی خود انتخاب و طراحی کنید.

درراستای این امر ما به شماشرکت داماک گروپ معرف حضورتان  میکنیم  ارائه بهترین سازه لوکس و لاکچری درسطح جهانی ودرشعب مختلف ارائه می دهد .نقشه هارابا استاندارد جهانی ونما های شیک و لاکچری وفول فرنیش و آماده تحویل به شما تحویل می دهد .

ارائه وام =بهره پایین

با اعتماد به اعضای ما رفاه و آسایش را به خانه هایتان به ارمغان ببرید .

با خرید ملک اداری لوکس از شرکت داماک گروپ یک تور رایگان و یک سکه طلارا ازآن خود کنید .

برای اطلاعات بیشر با داماک گروپ از طریق وب سایت و واتساپ و زنگ با ما در ارتباط باشد.

مطالبه مشابه

خرید ویلای با هزینه کم   آپارتمان لوکس و لاکچری  فروش ویلای قسطی

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک