مقالات / ویکی پدیا امارات متحده عربی
ژانویه 24, 2021
ویکی پدیا امارات متحده عربی

ویکی پدیا امارات متحده عربی

داماک  damacجامع ترین و کامل ترین سایت املاک در دبی است.

امارات متحده عربی، کشوری در کنار خلیج فارس است که، از مجموعه ۷ شیخ نشین در سال ۱۹۷۱ تشکیل شد. این کشور، در همان سال، استقلال یافت و اعلام موجودیت کرد.

موقعیت جغرافیایی  ایالات متحده عربی :

کلمه امارات در لغت به معنی شیخ نشین یا امیرنشین است. نام امارات متحده عربی نیز به معنی شیخ‌ نشین‌های متحد عربی می باشد که پس از تشکیل اتحادیه هفت امارت امیرنشین تأسیس شده است، شیخ نشین‌های هفت گانه که دولت امارات متحده عربی را تشکیل می‌دهند شامل ابوظبی، دبی، شارجه، عجمان، فجیره، راس الخیمه و ام القوین می باشند. این کشور که در کل 83 هزار و 600 کیلومتر مربع مساحت دارد در خاورمیانه، انتهای جنوب شرقی شبه جزیره عربستان، در طول خلیج عمان و قسمت جنوبی خلیج فارس قرار گرفته است. مرزهای خاکی امارات چیزی در حدود 530 کیلومتر با عربستان صعودی در غرب، جنوب و جنوب شرقی و 450 کیلومتر با عمان در جنوب شرقی و شمال شرقی می باشد. همچنین این کشور با ایران و قطر مرز آبی دارد. ابوظبی بزرگترین شیخ نشین و دبی دومین شیخ نشین این کشور است. بخش اعظم این سرزمین را صحرا تشکیل می دهد و دو رشته کوه نیز در آن وجود دارد. سواحل امارات متحده عربی، نیز که اکثر جمعیت کشور در آن ساکنند، عمدتاً پوشیده از نمکزار می باشد.

دین رسمی: اسلام

جمعیت کل: ۵.۳۱۴.۳۱۷ نفر (۲۰۱۲م)

مساحت: ۸۳.۶۰۰ کیلومتر مربع

حکومت: مشروطه سلطنتی فدرال

پایتخت: ابوظبی

شهرهای مهم: دُبی، شارجه

ادیان(درصد): اسلام (۹۶ درصد)، سایر ادیان (۴ درصد)

زبان رسمی:عربی

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت داماک گروپ  damac مراجعه كنيد.

امارات متحده عربی را می توان کشوری منحصر به فرد محسوب کرد. در ابتدا باید اذعان داشت که این کشور جز معدود کشورهای باقی مانده در جهان است که با سیستم پادشاهی مطلقه اداره می‌شود. موضوع فوق به این معنی است که در این کشور برخلاف برخی دیگر سیستم های سلطنتی مانند انگلستان که مجلس دارای قدرت اصلی و سیاسی است، پادشاه حاکم مطلق بوده و تمامی مسائل را در اختیار دارد. علاوه بر این سیستم های پادشاهی عموما بسیار ثروتمند هستند. برای مثال در امارات و بسیاری از دیگر کشورهای حوزه خلیج فارس، منابع عظیم نفت و گاز وجود داشته و این موضوع سبب ایجاد رفاه و ثروت هنگفتی شده است. با داماک گروپdamac  بزرگ ترین وجامع ترین سایت املاک در ایالات  با چندین سال سابقه ی درخشان در این زمینه همراه باشید تا بیشتر از امارات و شگفتی های آن بدانید.

ایالات  متحده عربی یکی از عجیب ترین کشورهای دنیا محسوب میشود.با داماک damac به راحتی میتوانید به این کشور  سفر کنید و شگفتی های این کشور را از نزدیک مشاهده کنید. با مراجعه به سایت داماک گروپ damac با متخصصین ما در ارتباط باشید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

امارات

 1: دنیای جزیره ها یا The World Islands یک پروژه در حال اجرا است که در آن مجموعه ای بسیار مشهور و گران قیمت در حال ساخت است که کاملا روی دریا شناور خواهد بود.

2: اعراب تنها ۱۳ درصد از ساکنین امارات متحده عربی را تشکیل می دهند. بیشترین ساکنان این کشور اهالی کشورهای جنوب آسیا هستند.

3: شهر دبی علی رغم اینکه در صحرا قرار دارد، دارای یک زمین گلف بسیار بزرگ است که تنها آبیاری روزانه آن نیازمند ۴ میلیون گالن آب است.

4: بزرگترین پارک سرپوشیده جهان در ابوظبی قرار دارد. این پارک متعلق به شرکت فراری بوده و سریعترین ترن هوائی جهان در آن قرار دارد.

5: بر اساس مندرجات کتاب رکوردهای جهانی گینس، دبی مال Dubai Mall بزرگترین مال در سراسر جهان از نظر وسعت محسوب می شود.

6: ابوظبی موفق به ساخت یک شهر جدید به نام Masdar City شده است که تمامی انرژی مورد نیاز خود را از طریق خورشید تامین می‌کند.

7: در دبی یک پیست اسکی داخل سالن وجود دارد.

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان داماک فارسی از طریق داماک گروپ در ارتباط باشید.

مطالب مشابه:

مهاجرت به امارات    دریافت ویزای امارات   مهاجرت به دبی       

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک