مقالات / خرید ملک در دبی
ژانویه 22, 2021
خرید ملک در دبی

خرید ملک در دبی

داماک گروپ برندترین سایت املاک دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

آیکون تاورز داماک برنده جایزه زیباترین طراحی ساختمان جهان

قبل از خرید ملک به ده نکته توجه کنید ؟

بسته شدن معامله در مورد یک ملک در دبی قطعاً یکی از مهمترین تصمیمات سرمایه گذاری است که می خواهید در کل زندگی خود تصمیم بگیرید. در حقیقت ، بسیاری از افراد دوست دارند این شانس را داشته باشند تا بتوانند سبد خرید خود را با چنین دارایی با کیفیت غنی کنند.

با این حال ، قبل از انجام چنین معامله ای ، تعدادی از چیزهایی که باید بدانید وجود دارد. ما بعنوان یک پورتال املاک و مستغلات که در دبی مشغول به کار است ، احساس می کنیم بخشی از مسئولیت ما این است که شما را به انجام کارهای اصلی و اهدافی در این بازار اطلاع دهید. شاید به دلیل اینکه از بسیاری از خریداران و سرمایه گذاران بالقوه درباره اصلی ترین چیزهایی که باید قبل از خرید در دبی مطلع شوند ، سؤال کرده ایم ، به همین دلیل ما در اینجا سعی خواهیم کرد تا مهمترین مواردی را که مورد توجه قرار می گیرد ذکر کنیم.

خرید یک آپارتمان

 1. موقعیت مکانی دبی

دبی بخشی از کشور GCC امارات متحده عربی است. امارات در دوم دسامبر سال 1972 توسط مرحوم شیخ زاید بن سلطان آل نهیان تأسیس شد. دبی با مقام والای خود شیخ محمد بن رشید آل مکتوم ، معاون رئیس جمهور ، وزیر دفاع و نخست وزیر امارات اداره می شود. به دنبال برادرش ، مکتوم بن راشد آل مکتوم ، رهبری خردمندانه خود را در راه تبدیل دبی به یکی از برجسته ترین مراکز تجاری دنیا و یک مقصد سرمایه گذاری برتر ادامه می دهد.

 1. اقتدار در امارت

حضرت علی شیخ محمد بن راشد آل مکتوم در سال 2006 حاکم دبی شد. وی به ریاست دولت دبی که اصلی ترین مقام اجرایی در امارات است که شهر را اداره می کند ، ریاست می کند. دولت دبی شامل 30 بخش مختلف است که امور اصلی یکپارچه در شهر را کنترل می کند از جمله ایمنی و امنیت ، جاده ها ، بهداشت ، آموزش ، دادگاه ، امور مالی و اداره اصلی که مربوط به بازار ملک است ، اداره زمین.

 1. دپارتمان زمین دبی چیست؟

دپارتمان زمین دبی (DLD) دستگاه اجرایی است که به منظور تنظیم و نظارت بر فعالیت بازار املاک و مستغلات در محدوده امارات انجام می شود. طبق قانون شماره 7 که در سال 2013 توسط حاکم والا خود دبی صادر شده است ، نقش اصلی این اداره ثبت ، سازماندهی و ارتقاء سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در دبی است. این کار با اجرای استانداردهای بین المللی در این بخش حیاتی انجام می شود تا بتواند زمینه سرمایه گذاری مثبت و جذاب را برای بخش های املاک و مستغلات از سراسر جهان ایجاد کند.

 1. ساختار جمعیتی

دبی معروف است که یک گلدان مخلوط بین ملیت های مختلف مناطق مختلف جهان است. امارات به عنوان یک مرکز تجاری برتر جهان ، مدیران حرفه ای را به کار می گیرد تا در مراکز تجاری و پیشرفته خود فعالیت کند ، علاوه بر این به شرکت های معروف دنیا که سالن های خود را در این شهر راه اندازی کرده اند نیز بپیوندد. جمعیت 2.7 میلیون نفر است ، حدود 88٪ مهاجران. حدود 71٪ از کل جمعیت امارات از قومیت های آسیایی شامل هندی ها ، آسیای جنوبی ، پاکستانی ها و بسیاری دیگر با ریشه های مختلف هستند.

5- مناطق آزاد

در سال 2000 ، مقامات دبی این امکان را برای بیگانگان فراهم كردند كه بتوانند املاكی را در محدوده خود خریداری كنند اما فقط در مناطق خاصی كه به عنوان مناطق آزاد شناخته می شوند. مناطق املاک و مستغلات دبی در Um Hurair ، Al Barsha ، Emirates Hills ، Jebel Ali ، Al Gouz ، Ras Al Khour ، Nad Al Shiba و بسیاری موارد دیگر یافت می شود.

 1. مناطق اجاره ای

مالکیت کامل در کلیه مناطق دبی مجاز نیست. مناطقی دیگر وجود دارد که در مدت زمان های مختلف بین 10 تا 99 سال ، ملک ها فقط در اجاره داده می شوند. بسیاری از مناطق اجاره ای در دبی مانند Deera ، باغ Discovery ، جمیرا و بسیاری دیگر وجود دارد. بنابراین ، به عنوان یک خریدار ، ابتدا باید منطقه املاک آینده خود را بررسی کنید که این منطقه دارای یک منطقه آزاد یا اجاره نامه است.

 1. دلیل سرمایه گذاری

شما واقعاً باید قبل از شروع جستجوی املاک خود در دبی ، ذهن خود را تنظیم کنید تا هدف یا دلیل خرید را تعریف کنید. اگر به دنبال سرمایه گذاری هستید ، پس باید با نماینده خود مشورت کنید زیرا مناطق خاصی وجود دارد که برای سرمایه گذاری در املاک مناسب است. آنها با ارزش اجاره بالا ، نرخ رشد بالای سرمایه در سال مشخص می شوند و با بسیاری از امکانات و مراکز تجاری احاطه شده اند. از طرف دیگر اگر به دنبال خانه ای برای زندگی و سکونت در دبی هستید. سپس باید مناطق مناسب را برای شما و نیازهای خانواده خود جستجو کنید. ابتدا باید مکانهای بهترین مدارس ، بیمارستانها ، مراکز تفریحی و موارد دیگر را بررسی کنید.

 1. آینده دبی

دبی چشم اندازهای بسیار بالایی برای ساکنان و سرمایه گذاران خود دارد ، با سرعت بسیار بالایی در حال رشد است تا دو برابر ، حتی سه برابر شود ، اندازه قدیمی شهری است. در حال حاضر این شهر شاهد بسیاری از پروژه های بزرگ زیرساخت و املاک و مستغلات مانند شهر دبی جنوبی ، فرودگاه بین المللی آل مکتوم و بسیاری موارد دیگر است. با برگزاری رویدادهای مشهور جهانی که در نمایشگاه مانند نمایشگاه 2020 برگزار می شود ، باید شاهد تحولات عظیمی در عرصه های مهمان نوازی ، تجاری و تفریحی املاک و مستغلات باشیم.

 1. امور مالی املاک و مستغلات در دبی

نکته مهم دیگری که شما باید قبل از خرید ملک در دبی بدانید سیستم مالی املاک و مستغلات در امارات است. خدمات تأمین مالی برای خریداران ملک در دسترس است ، اما این امر فقط در بانک ها و شرکت های مجاز توسط بانک مرکزی امارات متحده عربی محدود شده است. بیشتر وامهای مسکن در دبی با نرخی بین 3 تا 4 درصد ارائه می شود. برای گرفتن وام مسکن ، طلبکار باید صلاحیت سرمایه گذار را بررسی کند تا توانایی مالی وی در بازپرداخت بدهی را بررسی کند. این از طریق عوامل مختلفی مانند: حداقل حقوق ، حداقل طول خدمت ، شرکتی که خریدار برای آن کار می کند و بسیاری دیگر.

 1. تحقیق در مورد منطقه و توسعه دهنده

سرمایه گذاران نیز باید درمورد موقعیت ملک بسیار مراقب باشند. مواردی وجود دارد که باید آنها را بررسی کنید مثل میزان جرم و امنیت. به طور کلی ، دبی یک پناهگاه امن در خاورمیانه است ، از یک پلیس سریع و امنیتی برخوردار است که از تکنیک های بسیار پیشرفته ای برای اطمینان از نظم استفاده می کند. همچنین سابقه آهنگ سازنده را بررسی کنید. امروزه بسیاری از سرمایه گذاران تمایل دارند که با مارک های برتر املاک و مستغلات در دبی مانند Damac ، Emaar و غیره سر و کار داشته باشند زیرا بالاترین اعتبار و حرفه ای را در انجام کار ارائه می دهند.

نحوه خرید ملک در دبی

خرید املاک که در امارات در حال فروش مجدد است ، مشابه فرایند در انگلستان است. شما یک ملک را پیدا می کنید و یک پیشنهاد رسمی ارائه می دهید ، به طور معمول از طریق نماینده. اگر پیشنهاد پذیرفته شود باید مبلغ واریزی (معمولاً 10٪) پرداخت شود. همچنین از شما انتظار می رود مبلغ انتقال و حق الزحمه نمایندگی املاک را بپردازید.

خرید یک ملک خارج از برنامه در امارات مشترک است ، با این حال ، شما باید با مسئولین مربوطه در امارات مربوطه تماس بگیرید تا تحقیقات خود را درباره توسعه دهنده و پروژه قبل از تصمیم گیری در مورد خرید تکمیل کنید. هزینه های توسعه دهندگان از امارات تا امارات متفاوت است و ممکن است شما نیاز داشته باشید تا زمان اتمام پروژه مبلغی را به طور منظم پرداخت کنید. همچنین از شما انتظار می رود مبلغ حق بیمه ای را بپردازید که معمولاً درصدی از قیمت اصلی و هزینه انتقال است. شما باید این موضوع را قبل از عقد قرارداد تأیید کنید و هرگونه هزینه پنهان یا اطلاعاتی را که در صورت اتمام پروژه به موقع انجام نمی شود ، بررسی کنید. در دبی ، دپارتمان زمین دبی یک سرویس Escrow Account برای کمک به خریدار و توسعه دهنده در هنگام انجام معاملات دارد.

دبی به مکانی محبوب برای سرمایه گذاران خارجی و مهاجران خارجی تبدیل شده است. در سالهای اخیر با تغییر در قانون ، بازار املاک دبی برای بیگانگان باز شده است. در حال حاضر خرید ملک نسبتاً ساده است ، مشروط بر اینکه مالی داشته باشید. برای کمک به شما در مذاکره در مورد قوانین و مقررات محلی ، به دنبال مشاوره متخصصی مثل داماک گروپ باشید.

نحوه اجاره ملک در امارات

اجاره محل مشترک امارات است. در سالهای اخیر قیمت اجاره به طرز چشمگیری کاهش یافته و بازار را به مکانی رقابتی تر تبدیل کرده است.

فقط باید از نمایندگان ثبت شده استفاده کنید. در دبی ، بخواهید کارت RERA نماینده را ببینید ، که تأیید می کند که این نماینده در یک ظرفیت قانونی عمل می کند و نه آزاد کردن مالی که در امارات غیرقانونی است. اگر از نمایندگی استفاده می کنید ، انتظار دارید مبلغی را به نماینده پرداخت کنید که معمولاً درصدی از اجاره سالانه است.

وقتی ملکی را پیدا کردید که از آن راضی باشید ، معمولاً از شما انتظار می رود که نسخه ای از گذرنامه و اثبات اقامت خود را (یا اثبات این که اقامت شما در حال انجام است) تهیه کنید. در این زمان از شما انتظار می رود که درصدی از اجاره سالانه را به عنوان واریز به صاحبخانه پرداخت کنید. همچنین از شما انتظار می رود چندین چک پس از تاریخ را انجام دهید. اما این از صاحبخانه تا صاحبخانه متفاوت است. مهم است که اطمینان حاصل کنید که قرارداد بطور واضح بیان می کند چه زمان چک ها ارسال می شوند و اینکه شما آنها را به عنوان اثبات آنچه ارائه کرده اید ، فتوکپی کرده اید. لطفاً توجه داشته باشید كه جستجوی چك در امارات غیرمجاز است و در صورت ارسال بدون بودجه کافی برای تأمین هزینه ، می توانید با دستگیری و بازداشت روبرو شوید.

در دبی یک قرارداد قانونی باید از طریق ایجاری ثبت شود ، سیستمی که برای تنظیم و تسهیل بازار اجاره دبی طراحی شده است. در این قرارداد باید به وضوح مشخص شود که مسئولیت های صاحبخانه و همچنین مستاجران چیست. پس از ثبت نام در ایجاری ، قرارداد توسط صاحبخانه قابل تغییر نیست.

در ابوظبی ثبت نام اجباری قراردادهای اجاره از طریق سیستمی موسوم به توتهق انجام می شود . این سیستم ثبت نام از طریق بانک اطلاعاتی برای کلیه قراردادهای اجاره نامه کوتاه مدت ، از حقوق صاحبخانه و مستاجر محافظت می کند.

لیست چک اجاره دهنده

 • در بازار تحقیق کنید ، با نمایندگان املاک محلی صحبت کنید و وب سایت ها و روزنامه های محلی را بررسی کنید. 2 شما باید مبلغ پرداختی را که باید به صورت پیش فرض در نظر گرفته شود در نظر بگیرید: واریز ، هزینه کارگزاری ، هزینه جابجایی و اتصالات آب و برق و غیره.
 • اگر از یک نماینده استفاده می کنید ، باید بررسی کنید که آنها ثبت شده اند.
 • شما باید از این که مسئولیت های شما در قرارداد شما چیست آگاه شده باشید – حتما چاپ کوچک را بخوانید.
 • قبل از امضای قرارداد ، مشاوره حقوقی را در نظر بگیرید.
 • بررسی کنید که آیا مخاطب شما نیاز به ثبت دارد یا خیر.
 • امکانات محلی را در نظر بگیرید. همچنین باید ترافیک منطقه خود را در نظر بگیرید زیرا این می تواند به طور قابل توجهی به طول سفر شما بیفزاید.
 • ممکن است بخواهید که مطالب خود را بیمه کنید.

یافتن خواص خرید در دبی با داماک گروپ

 • مشخص کنید که به چه نوع ملکی علاقه دارید. خریداران خارجی اغلب تصمیم می گیرند آپارتمان ، خانه شهری یا ویلایی را خریداری کنند که عموماً در مجتمع های امن با امکانات تفریحی عمومی مانند زمین تنیس ، استخرها و سالن های ورزشی قرار دارند.
 • از سال 2002 ، هنگامی که ، با حکم سلطنتی ، اتباع بیگانه برای اولین بار واجد شرایط مالکیت خود شدند ، دبی از رونق ساخت و ساز برخوردار شد.
 • اطمینان حاصل کنید که در حال جستجوی منطقه ای هستید که در آن خارجی ها اجازه خرید ملک را داشته باشند.
 • برخی از محبوب ترین ، لوکس ترین و گران ترین تحولات شامل برج های آیکون تاورز ، باغ های جمیرا ، شهر بین المللی و دهکده ال Hamra است.
 • جستجوی آنلاین را شروع کنید. مانند هر جستجوی املاک ، مکان خوبی برای شروع آنلاین است. تعداد زیادی آژانس و نمایندگی املاک و مستغلات وجود دارد که املاک را به صورت آنلاین در دبی لیست می کنند. می توانید املاک را از نمایندگان املاک یا از توسعه دهندگان ملک خریداری کنید. نمایندگان املاک عموماً ملک های فروش مجدد را می فروشند ، املاک ساخته شده و صاحبان قبلی را دارند. توسعه دهندگان خواص خارج از برنامه را می فروشند ، که ممکن است هنوز در دست ساخت نباشند .

با عوامل متخصص  از جمله داماک گروپ تماس بگیرید. اگر می خواهید از جستجوی خود کمک بگیرید و می خواهید با شخصی که دانش تخصصی در مورد بازار ملک در دبی دارد ، صحبت کنید ، بهتر است برای همکاری با یک نماینده املاک استخدام کنید. نمایندگان املاک می توانند به شما در یافتن املاک و توضیح گزینه های خود برای شما کمک کنند. شرکت های بزرگ املاک و مستغلات برای معامله با خریداران خارجی استفاده می شوند و به زبان انگلیسی صحبت می کنند.

 • قوانین و مقررات می توانند به سرعت در دبی تغییر کنند ، بنابراین استخدام یک عامل به شما کمک می کند تا از خطرات احتمالی جلوگیری کنید.

معمولاً اگر یک نماینده املاک را استخدام می کنید ، انتظار دارید مبلغی بین 2 تا 5 درصد از ارزش ملک را بپردازید.

در نمایشگاه های املاک شرکت کنید بازار املاک در دبی ، اگرچه به سرعت در حال رشد است ، هنوز هم نسبتاً جوان است. در نتیجه ، مقدار قابل توجهی از املاک خریداری شده توسط بیگانگان از برنامه نویسان خریداری می شود که ممکن است هنوز این ساخت و ساز را ساخته نشده باشند. نمایشگاه های املاک روشی محبوب برای توسعه دهندگان برای ارائه کار خود و دیدار با خریداران بالقوه است. این نمایشگاه ها در سراسر جهان برگزار می شود ، بنابراین به دنبال بازدید از شهری در نزدیکی خود باشید.

همیشه باید بررسی کنید که توسعه دهنده مورد نظر خود را با RERA ثبت کرده و دارای مجوز هستید.

می توانید لیستی از توسعه دهندگان دارای مجوز را در وب سایت وزارت زمین دبی مرور کنید:مثل داماک گروپ

بازدید از دبی.

 قبل از فکر کردن در مورد یک ملک مطمئن باشید که مدت کمی را در دبی گذرانده اید. اگر در حال خرید ملک فروش مجدد هستید ، اطمینان حاصل کنید که هرچه بیشتر ملک را مشاهده می کنید ، و همان سؤالاتی را که می پرسیدید در صورت خرید ملک در هر جای دیگر جهان بپرسید.

اگر خرید خارج از برنامه را انجام داده اید یا ساخت و ساز کامل نیست ، حتماً به همان خصوصیاتی که توسط همان توسعه دهنده تمام شده است مراجعه کنید تا خصوصیات مشابه را مشاهده کنید.

هنگامی که در دبی هستید ، به لیست های کاغذی در روزنامه ها و مجلات تخصصی محلی نیز دسترسی خواهید داشت و می توانید در نمایشگاه های ملک که در تمام سال ادامه دارند شرکت کنید.

چگونه آژانس ملک مثل داماک گروپ می توانند به شما در خرید ملک در دبی کمک کنند؟

 • آنها می توانند شما را با نمایندگان املاک متصل کنند.
 • آنها می توانند با آژانس تنظیم مقررات املاک و مستغلات تماس با شما را تأمین کنند.
 • آنها می توانند به شما فرصتی برای دیدار با توسعه دهندگان بدهند.
 • آنها می توانند در قوانین مربوط به املاک و مستغلات دبی دوره سقوط به شما بدهند.

پاسخگویی به شرایط لازم و مالی

شناسنامه و مدارک ویزا لازم را داشته باشید. از زمان تغییر در قانون در سال 2002 ، برای خرید و اجاره ملک در دبی بسیار ساده تر شده است. با این وجود ، برای اثبات هویت خود ، هنوز نیاز به ارائه گذرنامه معتبر دارید. شما برای خرید ملک ملزم به نگه داشتن هر نوع اجازه اقامت نیستید ، اما با فرض اینکه می خواهید در آنجا بمانید ، باید مراقب این موضوع باشید.

دولت UEA ویزای شش ماهه برای خریداران ملک دارد ، به نام “ویزا دارندگان املاک”.

این امر به سرمایه گذاران خارجی اجازه می دهد شش ماه در دبی بمانند و این در حالی است که سرمایه گذاری ها را بررسی می کنند.

برای واجد شرایط بودن این ، ملک شما خریداری می کنید باید ارزش بیش از 1 میلیون درهم داشته باشد که معادل حدود 272،000 دلار است.

شما باید به عنوان یک فرد خرید کنید ، نه به عنوان یک شرکت

تعیین هزینه های کامل. شما باید مطمئن باشید که می توانید ملک را بپردازید و تمام هزینه های متصل به خرید را برآورده کنید. هنگام تعیین هزینه کلی ملک ، باید قیمت خرید ، سپرده ، هزینه نقل و انتقالات ، هزینه های نمایندگی املاک و پتانسیل نوسان نرخ ارز را درج کنید.

 • از نظر قانونی ضروری نیست ، اما توصیه می شود از یک وکیل شاغل استفاده کنید تا در مذاکره در مورد تمام مدارک به شما کمک کند.
 • هزینه های یک وکیل را در محاسبات خود بگنجانید.
 • احتمالاً یک ملک در ساخت و ساز جدید نیاز به هزینه ثبت زمین در حدود 2٪ دارد.

در دبی وام مسکن بگیرید مثل وام مسکن داماک گروپ

 گرفتن وام در دبی دشوار است. وامهای بدون صدور گواهینامه در دسترس نیست و میزان نوارهای قرمز و مستندات موجود در آن برای کسانی که به سیستم سخت گیرتر عادت کرده اند می تواند خنثی شود. در بعضی موارد ، خریداران ممکن است موظف شوند بین 20 تا 50 درصد ارزش وام مسکن را به صورت نقدی فروگذار کنند.

وام در دبی به صورت قسطی ماهانه پرداخت می شود که وام های معمول در آن 15 سال معمولی است. ساکنان هند نمی توانند املاک خود را در دبی وام بگیرند و وام خود را افزایش دهند. همچنین به ساکنان هند مجاز نیست که وام از غیر مقیم ضمانت بدهد.

حداکثر طول مدت وام رهن دبی 25 سال است.

بازپرداخت وام مسکن ، همراه با هرگونه هزینه ماهیانه دیگر ، نباید بیش از 35٪ از درآمد خالص ماهانه باشد.

از آنجا که کنترل ارز موضوعی پیچیده است ، توصیه می شود قبل از تصمیم گیری در مورد وام مسکن به ارز خارجی ، مشاوره حرفه ای مناسبی را بدست آورید.

قوانین وام در غالباً در دبی تغییر می کند ، بنابراین سعی کنید با مشورت اخبار محلی و بانک مرکزی امارات متحده عربی به روز باشید.

ولی از داماک گروپ وام گرفتن کار سختی نیست چرا؟

داماک گروپ در نظر دارد برای رفاه حال شما عزیزان از وام بدون بهره انتقال سند از اداره اسناد دبی  با پیش پرداخت فراهم کند .

کدام متغیر در تعیین هزینه کامل سرمایه گذاری در دارایی شما اهمیت دارد؟

 • هزینه انتقال
 • سپرده
 • هزینه های نمایندگی املاک
 • قیمت خرید
 • همه موارد بالا

خرید ملک “خارج از برنامه”داماگ گروپ چگونه است  ؟

فرم رزرو را ارسال کنید

 اگر در حال خرید غیرقانونی املاک هستید ، اولین قدم پس از تصمیم گیری در مورد ملک مورد نظر خود و تأمین اعتبار ، تأمین فرم رزرو کامل تکمیل شده است. در این فرم خلاصه شرایط و ضوابط اساسی توافق نامه فروش از جمله اطلاعات مربوط به برنامه پرداخت و اطلاعات شخصی همه طرفین خواهد بود.

از شما خواسته می شود پاسپورت خود را همراه با فرم رزرو ارسال کنید.

آگاه باشید که برخی از توسعه دهندگان هنوز به جای عناوین سهام آزاد اقدام به فروش اجاره نامه می کنند. در این صورت ، عنوان برای دوره مقرر در قرارداد اجاره معتبر است.

اطمینان حاصل کنید که جزئیات قرارداد را کاملاً درک کرده و توسط وکیل خود بررسی کرده اید.

اگر هنوز این ملک کامل نشده است ، اطمینان حاصل کنید که توسعه دهنده چه مسئولیت هایی دارد اگر به هر دلیلی تأخیر کند.

واریز رزرو را پرداخت کنید.

چ پس از توافق سند رزرو ، شما باید مبلغ سپرده رزرو را بپردازید. مبلغ در فرم رزرو شما تعیین می شود ، اما به طور معمول بین 5 تا 15 درصد از قیمت خرید خواهد بود. تا زمانی که این سپرده پرداخت نشود ، توسعه دهندگان معمولاً توافق رسمی فروش و خرید را ترسیم نمی کنند و بعضی اوقات تا 20٪ یا بیشتر هزینه آن را پرداخت می کنند. [14]

هنگام خرید خارج از برنامه ، باید اطمینان حاصل کنید که سپرده ها و پرداخت هایی که انجام می دهید به یک حساب اوراق بهادار تایید شده RERA پرداخت می شوند.

این پرداخت ها پس از اتمام کار ساخت و ساز به توسعه دهنده منتقل می شوند.

توافق نامه فروش و خرید رسمی را تکمیل کنید. قرارداد رسمی و الزام آور قانونی توافق نامه فروش و خرید است. اطمینان حاصل کنید که این تاریخ تاریخی را که باید در آن به اتمام برسد ، مستند می کند و در صورت تأخیر ، توسعه دهنده چه مجازاتی را متحمل می شود. به یک وکیل در مورد قرارداد با شما نگاهی بیندازید و کلیه جزئیات ، شرایط و ضوابط را بررسی کنید.

 • اگر قرار است مبله مورد مبله قرار گیرد ، اطمینان حاصل کنید که تاریخی برای انجام این کار در توافق نامه گنجانده شده است

اعمال را منتقل کنید. برای تکمیل خرید باید اعمال را منتقل کنید. این همان نقطه ای است که در آن شما باید 100٪ قیمت خرید را پرداخت کنید. اعمال منتقل نمی شوند و شما تا زمانی که پرداخت نکرده اید ، مالکیت آن را نخواهید داشت ، بنابراین باید در محل تأمین مالی کنید.

 • در صورت تکمیل ملک ، انتقال در دفاتر دپارتمان زمین انجام می شود.
 • اگر هنوز به اتمام نرسیده ، اعمال را در دفتر توسعه دهنده منتقل خواهید کرد.
 • از این رو به طور کلی از شما دعوت می شود تا از املاک بازدید کرده و موارد نهایی را که باید از آنها مراقبت کنید ، بررسی کنید.

خرید ملک “فروش مجدد” با داماک گروپ

یک تفاهم نامه بسازید.

برای خرید ملک فروش مجدد در دبی باید شرایط را با فروشنده موافقت کرده و این موضوع را در یک تفاهم نامه (MOU) ثبت کنید. این یک سند اساسی است که شرایط و ضوابط از جمله تاریخ خرید نهایی را تشریح می کند. از نظر قانونی الزام آور نیست ، اما اولین قدم لازم برای خرید ملک فروش مجدد است.

واریز اولیه را پرداخت کنید.

 پس از امضای قرارداد تفاهم نامه ، خریدار باید مبلغ سپرده را پرداخت کند ، به طور معمول حدود 10٪ از قیمت خرید. این سپرده معمولاً قابل استرداد نیست ، مگر اینکه دلیل خاصی وجود داشته باشد که فروشنده نتواند معامله را پیش ببرد.

در این مرحله شما نیز باید کمیسیون املاک و مستغلات را پرداخت کنید ، به طور معمول بین 2 تا 5 درصد.

اعمال را بدست آورید. پس از توافق و تأمین اعتبار ، می توانید حرکت را انجام داده و خرید را تکمیل کنید. به عنوان یک مهاجران ، قبل از انتقال کارها ، باید 100٪ از قیمت خرید را پرداخت کنید ، دقیقاً مثل اینکه شما در حال خرید یک برنامه خارج از برنامه هستید. برای این کار ، ممکن است لازم باشد شما در یک قرار ملاقات در وزارت زمین شرکت کنید و کلیه مدارک را ارائه دهید.

خریدار ، نماینده املاک و مستغلات و شخصی از بانک که بودجه خرید را تأمین می کند ممکن است همه ملزم به حضور در جلسه در اداره زمین باشند .

اقساط وام در دبی

اقساط وام مسکن در دبی به‌صورت ماهیانه و با دوره پرداخت حداکثر 25 سال است. نرخ سود وام مسکن در دبی با موارد بین‌المللی محاسبه می‌گردد. با این وجود نرخ بهره برای خریدارنی که اقامت دبی ندارند، کمی بیشتر است. به‌تازگی همه بانک‌ها وام مسکن نمی‌دهند، اما بعضی بانک‌ها، و صرفا برای برخی طرح‌های توسعه تسهیلات ارائه می‌کنند.

سازندگان بخش خصوصی خانه‌های بیشتری را احداث کرده و در اختیار اقشار کم درآمد خواهد گذاشت. همچنین، طی این طرح برخی از خانه‌های بافت‌های فرسود بازسازی می‌شوند.راستای این امر ما شرکت داماک گروپ را به شما پیشنهاد می کنیم . داماک damac  در نظر دارد با وام های بدون بهره آپارتمان لوکس و لاکچری و فول فرنیش  آماده تحویل در اختیار مردم قرار می دهد .

چرا داماک ؟

سوالی است که بیش از نیمی از جمعیت دنیا پاسخ آن را می دانند . اگر شما جزو نیم دیگر هستید برای اطلاع به حضور محترمتان ، تیتر وار بیان می کنیم که داماک بزرگترین و برند ترین شرکت ساختمانی در جهان است . خلاقانه فکر می کند ، لاکچری می سازد چون در درجه اول به شما به عنوان جزئی از خانواده بزرگ داماک می نگرد بعد به عنوان یک مشتری . لابد می دانید که برند های معروف جهانی ورساچی ، بوگاتی ، جاست کاوالی ، تایگروود ، پارامونت ، ترامپ ، فندی که نام آشنای تمام جهانیان هستند تنها بخشی از زیر مجموعه داماک در بخش دکوراسیون و فرنیش آپارتمان ها و ویلاهای داماک میباشد . توضیح بیشتر در مورد داماک فقط حرف و حدیث است پس از شما دعوت می کنیم بر اساس هر بودجه و سلیقه ای که دارید از آپارتمان ها و ویلاهای و دفاتر کار همین سایت در هر موقعیت محلی دلخواه انتخاب کنید و برای بازدید و انجام مراحل خرید با مشاورین فارسی زبان داماک تماس بگیرید.

دبی مشاور املاک damacgroup

فایل یابی املاک با داماک گروپ بررسی و کارشناسی ملک توسط پرسنل مجرب داماک گروپ به جذب سرمایه گذاری مطمئن کنید .

شرکت داماک گروپ بزرگترین معتبر ترین سایت املاک در دبی است . داماک گروپ با ۲۴۵۰۰۰هزار پرسنل در شعب مختلف در امارات آماده پاسگویی در هر ساعت از شبانه روز در خدمت شما عزیزان خواهد بود که با خیال راحت سرمایه گذاری مطمئن و سوداوری را داشته باشید هدف ما جلب رضایت شما عزیزان خواهد .

دبی تنها شهری در جهان است که 96% جمعییت آن خارجی هستند چون به دلایل درامد بالا در تمام مشاغل و امکانات مدرن و امنیت دارای بالاترین جذابیت در بین مردم جهان برای زندگی در دبی و داماک تنها سازنده ای در جهان است که تمام سلیقه تمامملییت ها را در سازنده های خود اولوییت قرار داده است تا هر خریداری از طریق خرید ملک از داماک دقیقا به خواسته خود وخانواده اش برای خرید ویلاویا آپارتمان دلخواهش برسد . رای تمام جهانیان به وضوح روشن است که امارات متحده عربی علل خصوص دبی به دلیل دارا بودن بالاترین درجه رفاه شهروندی ، امنیت سرمایه گذاری و درآمد بالا در تمام سطوح شغلی و امکانات بسیار مدرن و بی شمار ، روز به روز بیش از گذشته مورد توجه عام و خاص از اقشار مختلف تمام اقوام و ملیت ها است . دبی که اکنون تک ستاره درخشان کره زمین از هر لحاظ و به قولی شهر گینس یعنی شهر برترین ها و بهترین های جهان لقب گرفته است خوشبختانه به کشور ایران نزدیک و شرایط زیست محیطی و فضای شاد و پر رونق اقتصادی و رو به رشد سریع آن برای تمام ایرانیان عزیز ، بازاری و تحصیل کرده ،پزشک و مهندس ، هنرمند و ورزشکار ، دانش آموز و دانشجو ، کارمند و خانه و دار و همه و همه در هر سنی جذابیت خاص خود را دارد . نزدیکی دبی به ایران مزید بر علت است تا ایرانیان عزیز بتوانند مانند بیش از دویست ملیت خارجی ساکن دبی ، زندگی دلخواه خود را آنطور که انتظار دارند امروز به دست آورند و ارتباط جهانی و رشد تک تک افراد خانواده را آنطور که آرزو داشتند همین امروز محقق کنند . اماراتی ها ، مردمانی متمدن با فرهنگ مهربان و خوش اخلاق و دارای بالاترین پتانسیل ممکن برای همکاری در تجارت و رشد اقتصادی هستند . پر واضح است که وقت طلاست و همه ما فقط یکبار زندگی می کنیم پس وقتی امکان بهره مندی از چنین فضای متعالی برای خانواده فراهم است ، تعلل و تاخیر در تصمیم و اقدام ، چیزی جز ظلم به آینده خود و عزیزانمان نیست.وقتی پروردگار متعال چنین لطفی را در حقمان مبذول داشته تا توان اجرای چنین حرکت رو به رشد را داشته باشیم پس درنگ جایز نیست . قطع به یقین برای بدست آوردن اقامت خانوادگی این خطه طلایی از کره زمین ، ملزم به سرمایه گذاری در ملک هستیم پس چه بهتر، انتخابی داشته باشیم که از هر لحاظ بهترین و در خور شان و شخصیت خود و خانواده و مایه سر افرازی و افتخار اطرافیان باشد . بنابراین فقط یک انتخاب داریم یک انتخاب طلایی ، قدر زر زرگر شناسد ، داماک .

داماک damac  در نظر دارد با وام هایی بدون بهره خانه ای لوکس و لاکچری در اختیار مردم قرار دهد بود. همیشه به دنبال وام بدون بهره باشید این وام را از داماک بخواهید .

اگه دنبال خرید آپارتمان، رهن یا اجاره آپارتمان هستین حالا فرقی نمیکنه ویلایی یا آپارتمان باشه با میخواین خونتون رو بفروشین، میتونین راحت برای انتخاب گزینه‌ی مورد نظر یا مقایسه خونه‌های مختلف به سایت داماک گروپ صفحه آپارتمان سر بزنین.

شما می توانید به صورت ریالی از طریق صرافی طرف قرارداد داماک در ایران به صورت واریز ریالی به حساب بانک صادرات و بدون نیاز به خرید ارز یا مراجعه اقدام به خرید نمایید . لطفا” پیش از واریز مدارک زیر را واتساپ نمایید تا واحد برای 24 ساعت در رزرو شما بماند تا واریز شما انجام و واحد برای شما ثبت گردد . میبایست مبلغ 50 هزار درهم را به صورت معادل ریالی در ایران به حساب زیر واریز نموده و عکس فیش واریز را واتساپ نمایید . چنانچه خودتان صرافی مورد اطمینان دارید می توانید از طریق دلخواه خودتان مستقیم به حساب داماک دبی واریز نمایید . نرخ صرافی طرف قرارداد داماک برای داماک ملاک محاسبه صدور رسید است و نرخ هر صرافی یا سایت دیگر برای واریز ریالی مورد تایید داماک نیست .

اقامت فوری در عرض کمتر از ۴۰دقیقه اقامت خانوادگیتان را از داماک بخواهید با خرید ملک یک تور رایگان و یک سکه اماراتی را نصیب خود کنید .

 • مالیات = صفر
 • آماده اقامت خانوادگی
 • زمینتان به ما تحویل دهید
 • فرنیش می کنیم
 • باغ واستخر می زنیم
 • دکوراسیون لوکس و لاکچری

امیدواریم از این مقاله  استفاده مناسب را برده و نکته‌ها و توصیه‌های آن را برای خرید خانه در دبی یا امارات به کار بگیرید. با خرید ملک در دبی و امارات می‌توانید سرمایه‌گذاری مطمئن و پرسودی در حوزه املاک و مستغلات داشته باشید و آینده مالی خود و خانواده‌تان را تضمین نمایید.

به منظور مشاهده تصاویر بیشتر و کامل تر از این پروژه و تمام پروژه های دیگر داماک از وبسایت فارسی زبان داماک به آدرس

www.damacgroup.ir

مراجعه کنید.

مطالب مشابه:

آپارتمان های لوکس     ویلای لوکس    فول فرنیش 

   damacشرایط زندگی در دبی     پاسپورت     مهاجرت به امارات     مهاجرت به دبی       

damac     

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی