مقالات / داماک در دبی
نوامبر 4, 2020
داماک در دبی

داماک در دبی

داماک برندترین و بزرگترین شرکت ساختمانی در جهان است.

دبی کجاست که شرکت داماک انتخاب کرده است ؟

دبی یکی کشورهایی که شرکت داماک damacدرآن شروع به ساخت و ساز ویلا و آپارتمان و کلینیک و ساختمان های اداری  لوکس و مدرن کرده است .

دبی یک شهر ، ایالت و امارات در امارات متحده عربی ، کشوری در خلیج فارس است. شهر جدید مدرن دبی در یک جبهه زمین در شبه جزیره عربستان با عرض جغرافیایی 25.2048 ° N و طول جغرافیایی 55.2708 ° E قرار دارد.

بخش ساخت و ساز شرکت داماک damacدر دبی رو به رشد است و پیش بینی می شود طی 3-4 سال آینده به ارتفاعات جدیدی برسد.شرکت داماک چرا دبی به عنوان بهترین بازار بالقوه برای تجارت ساختمانی خدمت می کند. کشوری که پتانسیل بسیار زیادی برای تنها یک بخش از بازار خود داشته باشد کاملاً قابل توجه است

دبی با کدام کشورها نزدیک است؟

دبی نزدیک به کشورهایی که در بالا گفته شد ، و همچنین عربستان سعودی ، قطر و بحرین است.

فرصت های تجاری ساخت و سازشرکت داماک در دبی

یکی از بالاترین مشاغل ناخالص در امارات ، کار ساخت و ساز است. دبی خانه بلندترین ساختمان جهان ، یعنی برج الخلیفه و بلندترین ساختمان مسکونی جهان یعنی مارینا 101 است. همچنین برج شاهزاده خانم و برج العرب وجود دارد که برخی از آنها سازه های قابل توجه در دبی.

دولت دبی 7.8 میلیارد دلار برای گسترش فرودگاه بین المللی دبی و یک پروژه بازسازی به ارزش 6.8 میلیارد دلار از فرودگاه بین المللی ابوظبی تحریم کرده است. فراموش نکنید که دبی میزبان نمایشگاه جهانی 2020 خواهد بود و فرصت های بی شماری را در بخش ساخت و ساز فراهم می کند.

دولت دبی بودجه زیادی در توسعه بخش سفر و جهانگردی داشته است. فعالیتهای تبلیغاتی اولین جزیره دست ساز جهان ، یعنی در  پروژه های دیگری نیز وجود دارد که در حال انجام است ، مانندویلاهای کاوالی و ارکید وسایر مورد.در دبی در حال افزایش است

دبی

فرهنگ دبی چونه است ؟

برخلاف کلیشه‌های موجود، موارد بیشتری از آسمانخراش‌ها و مراکز خرید در دبی دیده می‌شود. اگر خوب نگاه کنید می‌توانید فرهنگی غنی مرکب از سنت‌های اسلامی و بادیه‌نشینی عربی را بیابید

امنیت دبی چگونه است؟

براساس گفته‌های مجمع اقتصاد جهانی، امارات متحده عربی، دومین کشور امن جهان محسوب می‌شود. دبی در مقایسه با دیگر شهرهای بزرگ جهان از امنیت بالایی برخوردار بوده و میزان وقوع جنایت در این شهر بسیار کم است. شب‌ها می‌توانید با خیال راحت سوار تاکسی شوید یا به‌تنهایی در اطراف قدم بزنید.

بزرگ‌ترین خطری که شما را تهدید خواهد کرد، رانندگانی است که با بی‌دقتی و نادیده گرفتن عابرین پیاده رانندگی می‌کنند

دبی چهارمین شهر پر بازدید جهان است داماک  damac

نحوه ساخت ساز شرکت داماک damac

دبی یکی از جذاب ترین و جذاب ترین کشورهای جهان است. ما دگرگونی این کشور را از بدو ورود دیدیم و اکنون زیبایی های این کشور به طناب خود رسیده است. دبی جذاب ترین کشور امارات متحده عربی دارای اماکن دیدنی و سواحل بسیار زیبا است که ذکر زیرساخت های آسمان خراش نیز ذکر نشده است. زیرساخت های سطح بالای دبی با داشتن فرهنگ طبقه ای غنی ، زندگی بالا ، افزایش تولید ناخالص داخلی ، محیط بدون عوارض مالی و فرصت های شغلی انعطاف پذیر فقط برای گردشگران بلکه برای افراد بازرگان نیز جذاب نیست. این موارد باعث می شود دبی به عنوان یکی از بهترین مکان های جهان برای راه اندازی یک تجارت شناخته شود.

دبی پروژه های ساخت و ساز مگا زیادی دارد که در آینده به پیش می رود. همچنین چندین پروژه در حال انجام برای نمایشگاه جهانی 2020 وجود دارد . امارات بالاترین ارزیابی پروژه ساختمانی را در منطقه شورای همکاری خلیج فارس به ارزش 319.1 میلیارد دلار ثبت کرد. همه این واقعیت ها حاکی از یک چیز است: هیچ زمان بهتر از اکنون برای تشکیل شرکت در دبی در بخش ساخت و ساز وجود ندارد.

برای ساخت و ساز به شرکت داماک damac اعتماد کتید .

                                                               از ایده تا ایجاد با داماک damacهمراه شوید داماک damac رویای شما رو به واقعییت تبدیل می شود این تمام چیزی است که شرکت داماک انجام می دهد.

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان داماک فارسی می توانید با کارشنا سان داماک گروپ در ارتباط  باشید.

مطالب مشابه:

آپارتمان قسطی    ویلای قسطی    خرید ویلا با هزینه کم     فروش قسطی آپارتمان

   damac 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک