مقالات / اصول طراحی یک ویلای لاکچری
ژانویه 25, 2021
اصول طراحی یک ویلای لاکچری

اصول طراحی یک ویلای لاکچری

عنصرهای اصلی  طراحی یک  ویلای لوکس کدام اند؟ طراحی یک ویلای شیک به فضای بیرونی و داخلی ساختمان ، بافت تشکیل دهندۀ ویلا، سبک ساخت و ساز و رنگ های استفاده شده در ظاهر بنا وابسته خواهد بود . ویلاها نمادی از سعادت و موقعیت در سراسر جهان هستند و تنوع زیادی دارند که شامل ویلا های ییلاقی ، ویلا های درختی و ویلا های جنگلی، ویلا های ساحلی، ویلا های دوبلکس و تریبلکسو و غیره هستند.

تا بحال به این فکر کرده اید که فضای داخلی ساختمان چقدر در خاص  بودن آن تاثیر دارد ؟ فضای داخلی ویلا یک عنصر ساده برای درک بهتر طراحی مدرن است. نور پردازی از عناصر مهم در طراحی داخلی لوکس ویلا ها است که اگر به درستی رعایت شود احساسی تازگی و شور را در منزل شما زنده می کند .

ترکیبات رنگی در ویلاهای لاکچری  از دیگر عوامل چشم گیر است که هم میتواند چشم نواز و هم خسته کننده باشد که بسته به هارمونی که انتخاب کرده اید و میزان تناسب آن با فضا تعیین می شود . مطمئناً شنیده اید که رنگ قرمز اشتها را تحریک می کند . به همین دلیل اغلب در اتاقهای غذاخوری استفاده می شود ، یا آبی ، سبز ، طوسی و صورتی که رنگ های آرامش بخش و ملایم هستند که بیشتر در اتاقهای خواب مورد استفاده قرار می گیرند.

داماک بهترین سایت املاک در دبی

مطالب مشابه:

آپارتمان قسطی    ویلای قسطی    خرید ویلا با هزینه کم     فروش قسطی آپارتمان

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک