مقالات / آپارتمان دبی
دسامبر 5, 2020
آپارتمان دبی

آپارتمان دبی

داماک یکی از بزرگترین شرکت های ساختمانی دنیا ،شرایطی را فراهم نموده تا ایرانیان بتوانند خانه‌،ویلا و آپارتمان های لوکس در مناطق مخنلف شهر دبی و واحد های لوکس در آسمان خراش ها را با شرایط ویژه خریداری کنند و هزینه ملک را در دوره های زمانی متفاوت پرداخت کنند.

خرید آپارتمان در دبی را باید از کجا شروع کرد؟

در ابتدا، باید تصمیم بگیرید که قصد زندگی در کدام نقطه از دبی را دارید، میزان سرمایه و متراژ مورد نظر شما برای زندگی چقدر می باشد. تمام این موارد می تواند در انتخاب شما برای خرید ملک در دبی تاثیرگذار باشد.

میانگین قیمت خرید خانه، آپارتمان و ویلا

  • شروع قیمت از 400 هزار درهم
  • مالکیت 100%
  • سند دائم
  • پرداخت وجه خرید، همزان با دریافت سند قطعی.

شهرک هایی زیادی در دبی وجود دارد که سازنده ی آپارتمان های لوکس و آسمان خراش آن داماک گروپ میباشد.در ادامه ی این مقاله این شهرک ها را به شمامعرفی میکنیم.

جمیرا :

در دبی شهرکی در حال ساخت است که 10 کیلومتر با دریا فاصله دارد و در اتوبان شیخ زاید واقع گردیده است. این مجموعه ترکیبی از اپارتمان های مسکونی ، اداری و ویلا های یک تا پنج خوابه میباشد وتمام امکانات رفاهی از جمله مدرسه، مرکز خرید، پارک، کلینیک پزشکی برای آن در نظر گرفته شده است. به طور کلی کیفیت و طراحی بالایی برای ساخت این شهرک به کار گرفته شده و با توجه به موقعیت آن یکی از بهترین مناطق شهر دبی برای زندگی و خرید ملک می باشد.

دبی مارینا:

دبی مارینا یکی ازشلوغ ترین و مفرح ترین مناطق مسکونی دبی است که به آپارتمان هایش که به سبک برجهای هنک کنگ ساخته شده اند معروف است. از مزایای آن میتوان به مجاورت با دریا ، نزدیکی به مترو، رستورانهای متنوع و کلاب های شبانه اش ، مراکز خرید مارینا مال و امارات مال اشاره کرد.

جمیرا لیک تاورز:

این منطقه در اتوبان شیخ زاید قرار دارند. مجموعه ای با بیش از صد برج مسکونی و اداری  و آپارتمان های لوکس که در حاشیه دریاچه ای مصنوعی ساخته شده اند. دسترسی اسان به دریا و مترو از مهترین مزایای این مجموعه میباشد.

داون تاون دبی:

در صورتی که زندگی لوکس و مدرن در قلب دبی را می پسندید به طور قطع داون تاون دبی مناسب ترین انتخاب برای شما خواهد بود.این منطقه مجموعه ای از آپارتمان های مسکونی و اداری است که در اطراف برج خلیفه بلند ترین برج مسکونی جهان و دبی مال بزرگترین مرکز خرید خاورمیانه و همچنین رقص فواره های آن قرار دارد. این منطقه توسط یکی از معتبر ترین سازنده های دبی شرکت اعمار طراحی وساخته شده است.