مقالات / مهاجرت به دبی
نوامبر 4, 2020
مهاجرت به دبی

مهاجرت به دبی

داماک برندترین و بزرگترین شرکت ساختمانی در جهان است.

میزان علاقه مردم به مهاجرت به امارات و زندگی در دبی رو به افزایش است.

برای مهاجرت باید بنوانیم شرایط ایده آل زندگی را برای خود وخانواده فراهم کنیم اگر بعد از مهاجرت به دنبال یک زندگی لوکس و لاکچری هستیم باید بدانیم دبی بهترین منطقه است ، دبی شهر ترین هاست.

با سرمایه گذاری و خرید ملک میتوانیم شرایط مهاجرت به دبی  را آسان تر کنیم.

داماک گروپ بهترین راه سرمایه گذاری در دبی با شرایط فوق العاده ای میباشد.

قبل از مهاجرت به دبی با کم از شرایط زندگی در آنجا از طریق داماک گروپ آشنا شوید:

دبی یکی از هفت امارت کشور امارات متحده عربی و در حقیقت، مشهورترین و لوکس ترین آن هاست. دبی شهری فوق مدرن و لوکس است که با آسمان خراش های سر به فلک کشیده و مراکز خرید مدرن و پیشرفت های شگفت انگیزی که در چند دهه اخیر داشته به یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری تبدیل شده است.

 شرایط مهاجرت به دبی:

مهاجرت به امارات متحده عربی یک تحول بزرگ است و برای افرادی که آماده نیستند که فرهنگ کاملا متفاوتی را در نظر بگیرند، مناسب نیست

یکی از شرایط مهاجرت به دبی:

مهاجرت به امارات از طریق سرمایه گذاری

کشور امارات دارای فرصت های زیادی برای سرمایه گذاری است و سرمایه گذارانی که طرح تجاری خوب و کارآمدی دارند شانس موفقیت بالاتری خواهند داشت و این ویزای اقامتی برای سرمایه گذاران در امارات معمولا 2 یا 3 ساله صادر میگردد و قابل تمدید نیز هست.

شما میتوانید با داماک گروپ با سرمایه گذاری مطمئن صاحب این اقامت باشید.

مهاجرت به امارات از طریق تحصیل با داماک

مهاجرت به امارات از طریق کار با داماک

مهاجرت به امارات از طریق تولد 

مهاجرت به امارات از طریق ازدواج

مهاجرت به امارات از طریق پناهندگی با داماک

شرایط مهاجرت به امارات – دبی

مهاجرت به امارات متحده عربی- دبی  یک تحول بزرگ است و برای افرادی که آماده نیستند که فرهنگ کاملا متفاوتی را در نظر بگیرند، مناسب نیست. تفاوت های زیادی برای غلبه بر این موضوع وجود دارد؛ در این کشور آداب و رسوم، زبان، آب و هوا و دین فرق دارد. اما بازدیدکنندگان، کشور دبی را کشوری بسیار با استقبال و دوستانه خواهند برشمرد. اقتصاد امروزه دبی نه تنها بر پایه زمینه تجارت سنتی و یا منابع طبیعی است، بلکه در خدمات مالی، تدارکات، املاک، مهمان نوازی و گردشگری نیز می باشد. این تنوع، همراه با موقعیت استراتژیک در این کشور می باشد، زیر ساخت های برتر و فلسفه سهولت کسب و کار، دبی را یک مقصد اصلی برای بسیاری از شرکت های چند ملیتی و انتخابی مطلوب برای کارگران مایل به کار در این کشور می دانند.

مقدمه برای مهاجرت رویایی به دبی – امارات

مهاجرت به امارات – دبی ، شرایط اخذ اقامت امارات- دبی  و انواع روش های مهاجرت به امارات در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می گیرد. از چه روش هایی می توان به امارات مهاجرت کرد؟ هزینه های زندگی در امارات به طور میانگین چقدر است؟ آیا اخذ تابعیت و پاسپورت امارات برای ایرانیان امکان پذیر است؟ما در این مقاله به این سوالات و سوالات دیگر در زمینه مهاجرت به امارات پاسخ داده و به مهمترین و اساسی ترین نکات در این زمینه می پردازیم. در سال های اخیر تعداد مهاجران به امارات افزایش پیدا کرده است و در اکثر موارد مشکلاتی برای آن ها به وجود آماده است. با توجه به حساسیت موضوع مهاجرت به کشور امارات متحده عربی ما سعی می کنیم که برخی از ابهامات این موضوع را رفع کنیم. امارات از جمله کشورهای حاشیه خلیج فارس می باشد که با توجه به پیشرفت چشمگیری که در سال های اخیر داشته است مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است و با توجه به ذخایر غنی نفتی و درآمدزایی امارات از طریق صادرات نفت، این کشور بستر مناسبی برای زندگی و کار  به شمار می رود، اما لازم است از همین ابتدا توجه بفرمایید که دریافت اقامت دائم و کسب تابعیت و شهروندی امرات بسیار دشوار می باشد و تنها افرادی که ۳۰ سال در این کشور زندگی کرده اند می توانند موفق به دریافت اقامت دائم امارات شوند.

شرایط مهاجرت به امارات – دبی با داماک گروپ

مهاجرت به امارات و ورود به این کشور در سال های گذشته هدف افراد زیادی در راستای امر مهاجرت بوده است. امارات متحده عربی، کشوری در حاشیه خلیج فارس و متشکل از ۷ شیخ نشین می باشد که این مناطق شامل ابوظبی به عنوان پایتخت این کشور، دبی، شارجه، عجمان، فجیره، راس الخیمه و ام القوین می باشد. کسانی که قصد دریافت مهاجرت به امارات را دارند باید بسته به شرایط خود از طریق یکی از مسیرهای مهاجرت را برای دریافت مهاجرت به امارات اقدام نمایند.

همانند سایر کشورها برای مهاجرت به امارات – دبی

6 روش وجود دارد مهاجرت به امارات – دبی داماک گروپ در اختیار شما قرار می دهد .

 • مهاجرت به امارات از طریق کار
 • مهاجرت به امارات از طریق تحصیل
 • مهاجرت به امارات از طریق سرمایه گذاری
 • اخذ اقامت و تابعیت امارات از طریق ازدواج
 • اخذ اقامت و تابعیت امارات از طریق تولد

مهاجرت به امارات – دبی از طریق کار

مهاجرت به امارات –دبی  از طریق کار یکی از روش های اخذ اقامت این کشور می باشد. با توجه به نرخ بیکاری بسیار پایین در این کشور که عدد ۱٫۷ درصد می باشد، معمولا متقاضیان کار برای این کشور بسیار زیاد می باشد. شخص برای کار در کشور امارات نیاز به پیدا کردن اسپانسر یا کارفرما دارد و این کارفرما باید برای شخص درخواست مجوز کار از وزارت منابع انسانی امارات اخذ کند. برای یافتن کارفرما شخص باید ابتدا رزومه کامل خود را به زبان عربی و انگلیسی تهیه کرده و برای موسسات کاریابی امارات ارسال کند.

یکی از مزایای کار و مهاجرت کاری به امارات –دبی ، حقوق های مناسب و عدم وجود مالیات بر درآمد در این کشور می باشد و اشخاص از پرداخت مالیات معاف می باشند ولی از بزرگترین معایب کار در کشور امارات عدم امکان اقامت بلند مدت و تابعیت این کشور می باشد که اشخاص پس از اتمام مدت قرارداد کاری مجبور به بازگشت به کشور خود می شوند و نمی توانند درخواست شهروندی یا اقامت بلند مدت بدهند و همینطور همیشه به علت نیاز به تمدید ویزای کار این مشکل و استرس برای نیروهای کار خارجی وجود دارد که مجوز کار آنها تمدید نشود. افرادی که برای کار در امارات اقدام می کنند از ابتدا نمی توانند همسر و فرزندان خود را همراه با خود به امارات ببرند و باید ابتدا خود شخص متقاضی کار به امارات برود و مجوز کار خود را دریافت کند و بعد همسر و فرزندان شخص می توانند به وی ملحق شوند. برخی مشاغلی که در کشور امارات از نظر کار شرایط مناسبی دارند عبارتند از: توریسم، صنعت نفت ، پرستاری ، حسابداری و…

البته در امارات با اینکه به اشخاصی که در این کشور کار می کنند و مجوز کار دارند اقامت بلند مدت اعطا نمی شود و همیشه احتمال عدم تمدید مجوز کار این افراد را تهدید میکند ولی اشخاصی نظیر ورزشکاران و هنرمندان برجسته ، دکترها و محققین متخصص می توانند با استخدام در یک باشگاه یا دانشگاه یا شرکت خاص درخواست اقامت بلند مدت و ۵ ساله امارات را بدهند و در صورت موافقت دولت به این اشخاص اقامت بلند مدت و ۵ ساله به همراه خانواده آنها اعطا می شود.

مهاجرت به امارات – دبی  از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به امارات از طریق سرمایه گذاری بر خلاف مهاجرت به این کشور از روش هایی نظیر تحصیل و کار به اقامت بلند مدت منجر می شود. کشور امارات از تاریخ ۳ فوریه سال ۲۰۱۹ قانون جدید اعطای اقامت بلند مدت خود را شروع کرده است و این اقامت های ۵ ساله و ۱۰ ساله که به صورت خودکار تمدید می شود، به شخص اجازه کار، تحصیل و زندگی در کشور امارات را با ۱۰۰% مالکیت فعالیت تجاری میدهد.

مهاجرت به امارات – دبی از طریق تحصیل

اقامت امارات – دبی از طریق تحصیل یکی از روش های اخذ اقامت و زندگی در کشور امارات است. تحصیل در امارات هم به زبان عربی امکان دارد هم به زبان انگلیسی. در امارات در کنار دانشگاه های دولتی این کشور دانشگاه های بین المللی و آمریکایی نیز وجود دارند که اشخاص می توانند در این دانشگاه ها مشغول به تحصیل شوند. البته بسیاری از مراکز آموزشی معتبر نظیر آموزشگاه های طراحی لباس ، بازیگری و … در کشور امارات نیز به علت شرایط خوب اقتصادی مراکزی افتتاح نموده اند.

البته با اینکه هزینه های تحصیل در کشور امارات بسیار بالاست اما دانشگاه ها و مراکزی که در این کشور می توان در آنها مشغول به تحصیل شد، مراکز بسیار معتبر می باشند که برای آینده شغلی و تحصیلی شخص می توانند کاملاً تاثیر گذار باشند. در امارات ۶ دانشگاه در رنکینگ های جهانی هستند و از دانشگاههای برتر امارات قلمداد می شوند که در خاورمیانه نیز جزو دانشگاه های بسیار معتبر می باشند. دانشگاه ایالات متحده عرب که جزو ۴۰۰ دانشگاه برتر دنیا می باشد که مدیران بسیاری از شرکت های معتبر و بزرگ در این دانشگاه تحصیل کرده اند. دانشگاه آمریکایی شارجه نیز جزو ۵۰۰ دانشگاه برتر دنیا قرار دارد و این دانشگاه با نظام آموزشی آمریکایی می باشد. از دیگر دانشگاه های معتبر و خوب امارات می توان به دانشگاه خلیفه ، دانشگاه آمریکایی دبی، دانشگاه شارجه ، دانشگاه زاید اشاره کرد. برای تحصیل در امارات باید تا قبل از مه / ژوئن برای پذیرش اقدام کرد. مدارک مورد نیاز جهت پذیرش در هر دانشگاه مختلف است ولی اکثر دانشگاه ها از شخص مدرک زبان انگلیسی و توانایی صحبت به زبان عربی را نیاز دارند. همینطور هزینه و شهریه دانشگاه ها نیز کاملا به خود دانشگاه بستگی دارد ولی شهریه ها بسته به رشته های مختلف در دانشگاه های مختلف چیزی در حدود ۱۳ الی ۴۰ هزار دلار آمریکا می باشد.

مهاجرت به امارات – دبی از طریق ازدواج

مهاجرت به امارات – دبی و اخذ اقامت این کشور از طریق ازدواج تحت شرایطی امکان پذیر خواهد بود. لازم به ذکر است که قوانین کشورها در خصوص ازدواج تقریبا مشابه می باشد و بر اساس قوانین حقوق بشر، زوجین با تابعیت جداگانه باید بتوانند در کنار هم زندگی کنند. در این میان، قانون کشور امارات کمی متفاوت می باشد، به این صورت که اگر مردی خارجی با یک زن اماراتی ازدواج کند به او اقامت داده می شود اما هرگز نمی تواند تابعیت این کشور را به دست آورد. و بر عکس این امر اگر مرد اماراتی با یک زن خارجی ازدواج کند در صورت واقعی بودن ازدواج و اثبات ۳ سال زندگی مشترک به زن اقامت داده می شود و همچنین تابعیت نیز به وی اعطا خواهد شد اما به شرط آنکه تابعیت قبلی از او سلب گردد.

مهاجرت به امارات – دبی و اخذ تابعیت از طریق تولد

اخذ اقامت امارات از طریق تولد در صورتی اعطا می گردد، که کودک متولد شده از پدر و یا مادری زاده شده باشند که دارای تابعیت این کشور می باشند. اعطای تابعیت در کشور امارات مبنی بر سیستم خون می باشد و با تولد کودک در خاک این کشور نمی توان به اقامت این کشور دست یافت. البته در این میان استثنائاتی نیز وجود دارد به این صورت که اگر کودک از پدر و مادری نامعلوم زاده شود به کودک تابعیت اعطا می گردد. همچنین اگر پدر کودک نامعلوم و مادر تابعیت اماراتی داشته باشد به کودک نیز تابعیت اعطا می گردد. با توجه به  این قانون، مهاجرت به امارات از طریق تولد برای اشخاصی که به دنبال اقامت این کشور از طریق تولد فرزندشان می باشند امکان پذیر نمی باشد .

پناهندگی در کشور های خارجی و مهاجرت از طریق پناهندگی

بر اساس قوانین حقوق بشر، کشورهای عضو کنوانسیون ژنو در قبال حمایت از پناهجویان متعهد می گردند، اما کشور امارات متحده عربی در این خصوص هیچ گونه تعهدی را تقبل نکرده است و قوانین کشور امارات متحده عربی، همانند دیگر کشورهای عربی در خصوص پناهندگی در حمایت از پناهجویان وضع نگردیده است و این کشور چندان از پناهندگان استقبال نمی کند و هیچگونه مسئولیتی در قبال پناهندگان را قبول نمی کند.

مهاجرت به امارات – دبی و هزینه های زندگی در امارات

جهت مهاجرت به امارات –دبی  به طور قطع باید هزینه های زندگی در این کشور را در وهله اول در نظر گرفت. زندگی در شهرهای بزرگ امارات مانند دبی، شارجه و ابوظبی از هزینه های نسبتا بالایی برخوردار است و می توان گفت شهر های گرانی محسوب می شوند. به طوری که باید در حدود ۴۰۰۰ درهم برای هزینه زندگی یک نفر در کشور امارات در نظر گرفت. مطمئنا بسته به تعداد اعضای خانواده این هزینه ها افزایش یافته و تا ۱۲۰۰۰ درهم در ماه نیز افزایش خواهد یافت. البته هزینه های زندگی بسته به نوع زندگی فرد متفاوت خواهد بود. این موضوع به داشتن زندگی تجملاتی و یا ساده بستگی خواهد داشت و میانگین حقوق دریافتی در کشور امارات را می توان حدود ۹۴۴۷٫۱۹ درهم در نظر گرفت.

مهاجرت به امارات – دبی و اخذ تابعیت امارات – دبی

با توجه به اعتبار بالای پاسپورت امارات افراد زیادی به دنبال دریافت تابعیت این کشور می باشند. پاسپورت امارات از نظر رتبه بندی در بالاترین سطح قرار دارد و دارای رنک ۱ می باشد و شخصی که پاسپورت این کشور را داشته باشد بدون نیاز به ویزا می تواند به ۱۶۶ کشور به راحتی رفت و آمد داشته باشد .با توجه به شرایط عالی اقتصادی و محیط زندگی مرفه، افراد زیادی به دنبال اقامت و تابعیت این کشور می باشند، اما چنانچه ملاحظه نمودید اقامت و تابعیت امارات از هیچکدام از مسیرهای مهاجرتی امکان پذیر نمی باشد مگر در روش سرمایه گذاری که با وارد کردن سرمایه ای از ۱ میلیون دلار تا ۳ میلیون دلار که اقامت ۵ و ۱۰ ساله داده می شود.

تابعیت و پاسپورت امارات – دبی

مهاجرت به امارات و مزایا و معایب آن

مزایای مهاجرت به امارات – دبی با داماک گروپ

کشور امارات در چند سال اخیر رشد اقتصادی چشمگیری را تجربه کرده است و به نحو بسیار مناسبی ساخت و ساز در این کشور افزایش پیدا کرده است ، پویا بودن وضعیت عمرانی یک کشور تمام جهات اقتصادی یک کشور را به حرکت وا می دارد. پیشرفت هایی که در این زمینه های ایجاد شده است مهاجرت به امارات را بسیار جذاب کرده است اما برای مهاجرت به هر کشوری باید تمام شرایط و زوایا را بررسی کرد.

همچنین وضعیت امنیت اجتماعی در این کشور از کشور مالزی که از نظر پیشرفت اقتصادی هم سطح امارات است، بسیار بالاتر است. علاوه بر آن مالیات در این کشور به نسبت دیگر کشورها بسیار کمتر است و میزان درآمد در این کشور زیاد است و بسیاری از اشخاص اروپایی نیز برای کار به این کشور مهاجرت می کنند اما با توجه نکاتی که در ادامه ذکر شد هیچ وقت به عنوان مقصد دائمی انتخاب نمی شود. شاید در ابتدا ورود به این کشور شرایط و زیبایی های فراوانی شما را جذب کند و ظاهر اولیه بسیار مناسب به نظر برسد. به عنوان جمع بندی کلی در مورد مهاجرت به امارات – دبی می توان گفت که این کشور به عنوان یک سکو پرتاب مناسب به نظر می رسد.

معایب مهاجرت به امارات – دبی

همانطور که در مقالات متعدد در مورد مهاجرت امارات – دبی بیان کرده ایم ، برای مهاجرت به هر کشور باید زوایای مختلفی را بررسی کرد. نظام قضایی، وضعیت اقتصادی ، شرایط اقامت و تابعیت باید به طور کاملا علمی بررسی شود.

نظام قضایی یک کشور بسیار مهم است و در هنگام مهاجرت حتما باید بررسی شود. با توجه به تجربه فراوان ما در زمینه مهاجرت به امارات معمولا اگر تعارضی بین فرد مهاجرت و یکی اماراتی صورت بگیرد رای دادگاه به نفع شما نخواهد بود.

اولین نکته مهم نابرابری حقوق زن و مرد در این کشور است و با ازدواج با مرد اماراتی شما نمی توانید اقامت این کشور را بدست بیاورد و فقط برای فرزند اقامت امارات قابل دریافت است. این شرایط برای ازدواج با زن اماراتی نیز وجود دارد و عملا هیچ تابعیتی به شما تعلق نمی گیرد. این گفته به این معنی است که تا زمانی که برای این کشور سود داشته باشید می توانید در این کشور زندگی کنید و بعد از آن باید امارات را ترک کنید.

همچنین امکان ادغام شدن در این کشور وجود ندارد و شرایط بسیار سختی در این مورد وجود دارد و دید از بالا به مهاجران و غروری که در بعضی از مناطق وجود دارد بسیار آزار دهنده است. شما باید در هنگام مهاجرت به امارات – دبی  آرامش را به طور کامل لمس کنید و به دلیل جو مصنوعی که در این کشور وجود دارد در امارات این موضوع بسیار سخت است.

به طور کلی می توان گفت که مشکل عدم اعطای تابعیت اصلی ترین مشکل امارات هست و هیچ پشتوانه و آینده روشنی برای مهاجرین به امارات دیده نمی شود و به ایرانیان توصیه نمی شود.

چگونگی مهاجرت به دبی – امارات  قلب شهرها ؟

دبی، مثل همه در امارات متحده عربی، خود را دارد  وزارت طبیعت و اقامت ، همچنین به عنوان شناخته شده  اداره کل اقامت و امور خارجه  که دستگیره  مهاجرت و ویزا صدور . بیشتر کسانی  که در دبی زندگی می کنند  مهاجر نیستند ، اما مهاجران با اجازه اقامت دبی مهاجرت   می کنند و به آنها حق زندگی در امارات را می دهد. ویزای اقامت  برای مدت زمانی مشخص صادر می شود و باید هر یک ، دو یا سه سال تمدید شود.

بیشتر مهاجران برای کار در دبی می آیند  و به همین دلیل شرکت هایی که برای آنها کار می کنند کلیه مراحل ویزا را اداره می کنند. با این حال ، برای کسانی که مایل به  راه اندازی یک شرکت  و اخذ اقامت هستند ،  نمایندگان تشکیل شرکت ما در دبی  به تمام مراحل کمک می کنند.

ما از شما دعوت می کنیم در مورد راه های اصلی مهاجرت به دبی در زیر بخوانید . مشاوران محلی ما همچنین می توانند به شما در ایجاد شرکتی در دبی کمک کنند که یکی از ساده ترین راه های جابجایی در اینجا است

نحوه مهاجرت به دبی هر آنچه درباره مهاجرت می خواهید داماک گروپ در اختیار شما می گذارد .با ما همراه باشید .

مهاجرت به دبی – امارات  جواهر فروشی در برجهای درخشان امارات متحده عربی – یک تحول بزرگ است ، و نه برای افرادی که برای یک فرهنگ کاملاً متفاوت آماده نیستند. بعلاوه ، بسیاری از تفاوت های ناگهانی برای غلبه بر آنها وجود دارد ، مانند آداب و رسوم محلی ، زبان ، آب و هوا و دین. اما به عنوان کشوری که یکی از بالاترین نسبت مهاجران در جهان را دارد ، بازدید کنندگان دبی را به مکانی بسیار دوستانه و دوستانه می یابند. همچنین بسیار مقرون به صرفه تر از شهرت آن است که ممکن است شما را به اعتقاد سوق دهد. اقتصاد دبی از روزهای حلقوی تجارت کالاها و صادرات نفت تحول یافته و اکنون در خدمات مالی ، لجستیک ، املاک و مستغلات ، ساخت و ساز ،  مهمان نوازی  و گردشگری ساخته شده است. این تنوع ، همراه با موقعیت استراتژیک دبی ، زیرساخت های سطح بالا و فلسفه “سهولت در تجارت” ، آن را به مقصد اصلی بسیاری از شرکت های چند ملیتی ، و همچنین کارگرانی که مایل به حرکت به آنجا هستند ، ادامه می دهد

گزینه های مهاجرت در دبی – امارات

در مقایسه با چند سال پیش، گزینه های مهاجرت برای شهروندان خارجی علاقه مند به در حال حرکت به امارات متحده عربی افزایش یافته است. دولت دبی تمام تلاش خود را کرده و موفق شده است با ایجاد قوانین و مقررات جدید مربوط به شرایط اشتغال و فرصت های شغلی ، شرایط مساعدی را برای کسانی که مایل به مهاجرت به اینجا هستند فراهم کند.

کسانی که می خواهند به دبی  – امارت مهاجرت کنند گزینه های مختلفی دارند ، از جمله این موارد:

   این مهم است که بدانید در موارد خاص برای فرد مهاجر به دبی حامی مالی لازم است.

 مشاوران تشکیل شرکت دبی داماک گروپ می توانند اطلاعات کاملی درباره کلیه راه هایی که یک خارجی می تواند به این امارات نقل مکان کند ، ارائه دهد

بهترین راه برای مهاجرت به دبی- امارت چیست؟

علاقه مندان به  مهاجرت به دبی- امارات  گزینه های کمی دارند:

          اقامت خانواده  اگر فرد به یکی از اعضای خانواده در حال حاضر در دبی تاسیس،

          به دست آوردن یک ویزا کسب و کار که  باز کردن یک شرکت در دبی .

اخذ  مجوز کار  شاید یکی از ساده ترین راه ها برای  مهاجرت به دبی – امارات باشد. درخواست اولیه به فرد اجازه می دهد ویزای سه ساله را دریافت کند که می تواند به طور نامحدود تمدید شود. در   صورتی که یک کارفرما درخواست ویزا را از طرف کارمند درخواست کند ، می توان اجازه کار دریافت کرد. با این حال ، کارمند آینده همچنین باید معیارهای خاصی را رعایت کرده و اسناد خاصی را قبل از درخواست ارائه دهد. دسته اصلی از  اجازه کار  است  ویزای اقامت دبی برای اشتغال .

اقامت تحت حمایت خانواده  برای افرادی که عضو خانواده آنها ساکن دبی هستند ، در دسترس است. در این مورد، از اعضای خانواده، همچنین به عنوان ضامن شناخته شده است، باید پرداخت سپرده و باید خود و یا ارائه  اجازه اقامت  که  درخواست ویزای خانواده دبی .

قانون جدید مهاجرت در امارات – دبی

در سال 2015 ، دولت امارات سه قانون اساسی جدید در قانون مهاجرت امارات را وارد كرد :

 • فرمان 764 که به قراردادهای استخدامی استاندارد اشاره دارد.
 • فرمان 765 که به فسخ قراردادهای کاری محدود و نامحدود اشاره دارد.
 • فرمان 766 که مربوط به صدور مصوبات جدید است.

فرمان اول پیشنهاد اشتغال را که یک شرکت دبی برای یک نامزد خارجی ارسال می کند ، کاهش می دهد . براساس قانون جدید ، پیشنهاد کار ممکن است به محض موافقت نامزد و امضای این پیشنهاد ، قرارداد کار در نظر گرفته شود.

مقاله دوم در قانون مهاجرت 2015 به خاتمه اشتغال اشاره دارد که در صورت توافق دو طرف برای پایان دادن به روابط کاری قبل از پایان قرارداد ، می تواند به کار خود پایان دهد. همان بند فسخ در مورد قراردادهای تجدید شده صدق می کند. پایان روابط کاری باید توسط کارفرما و کارمند به توافق برسد و یک اعلامیه کتبی باید اعلام شود.

فرمان سوم به آزادی مجوز اشتغال جدید برای مهاجران در دبیامارات درست پس از خاتمه قرارداد کار قبلی اشاره دارد. با این حال ، این ماده در مورد کارگران ماهر خارجی که در رده های طبقه بندی 1،2 و 3 قرار می گیرند صدق می کند.

شرایط مهاجرت هنگام مهاجرت به دبی – امارات

همانطور که در بالا مشاهده شد مواردی وجود دارد که برای کسانی که به دبی مهاجرت می کنند حامی مالی لازم است . در میان اینها ، کارمندان خارجی به یک اسپانسر احتیاج دارند (در این حالت شرکتی که آنها را استخدام می کند ، حامی مالی خواهد بود). کسانی که می خواهند یک شرکت دریایی را در دبی افتتاح کنند برای راه اندازی این تجارت به یک شریک محلی نیاز دارند.

در مورد اعضای خانواده که به دبی –امارات  نقل مکان می کنند ، اعضای مستقر در اینجا به عنوان حامی مالی گربه خواهند شد. لازم به ذکر است که زنان نمی توانند به عنوان حامی عمل کنند.

در هنگام مهاجرت به دبی – امارات الزامات اسناد

اسنادی که نیاز به تهیه و ارسال به اداره کل اقامت و امور خارجه دارند بستگی به نوع ویزایی دارد که شهروند خارجی برای آن درخواست می کند.

به طور کلی ، اسناد زیر باید هنگام مهاجرت به دبی – امارات تهیه شود :

 • گذرنامه معتبر؛
 • عکس های اخیر؛
 • اثبات ابزارهای مالی برای حمایت از خود؛
 • اثبات اسکان؛
 • نامه پیشنهاد شغل (در مورد ویزاهای اشتغال)
 • عنوان دارایی خریداری شده (تحت برنامه سرمایه گذاری مورد نیاز تحت اقامتگاه).
 • اطلاعات در مورد حامی (در صورت لزوم)

مشاوران تشکیل شرکت دبی داماک گروپ می توانند در هنگام مهاجرت به دبی در مورد اسناد مورد نیاز مشاوره بگیرند .

آمار مهاجرت در امارات – دبی

امارات متحده عربی یکی از جذاب ترین کشورهای خاورمیانه برای کسانی است که می خواهند کار کنند و شرکت هایی را باز کنند . در واقع ، آمار نشان می دهد که:

          از میان 9.54 میلیون فرد ساکن در کشور ، حدود 8.5 میلیون نفر مهاجرت کرده اند

          با توجه به دبی ، تنها 15٪ از جمعیت آن توسط اتباع امارات متحده عربی نمایندگی می شوند.

          بیشتر ساکنان خارجی امارات متحده عربی از هند (2.623 میلیون نفر در سال 2018) زندگی می کنند.

          روند مهاجرت برای دبی – امارات و ابوظبی

دبی – امارات و ابوظبی از بازار کار بسیار جذابی برخوردار هستند و تعداد زیادی از مردم را که می خواهند به این کشورها بیایند جذب می کنند و درخواست مجوز می کنند که به آنها اجازه بماند و کار کنند.

بدیهی است که این یک روند آسان نیست ، از این رو ضرورت ارائه اطلاعات مربوط به این موضوع ، مطابق شکل زیر. اول از همه ، اجازه دهید VISIT VISA را بررسی کنیم. این نوع اقامت به کشور مبدا شما بستگی دارد.

قوانین و مقررات مربوط به این نوع اقامت ممکن است غالباً تغییر کند ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که اطلاعات فعلی را بررسی کرده و به دست می آورید.

مهاجرت تجاری دبی – امارت

اصطلاح بازدید از تجارت ، از دیدگاه مهاجرت ، سفر کوتاهی را تعریف می کند که نیازی به مجوز کار و مجوز در دبی ندارد. به این ترتیب ، مسافر تجاری فقط مجاز به انجام فعالیتهای تجاری خاص است که طبق قانون دبی مجاز است ، و در طی آن بازدید کننده علاقه به استخدام شرکت مستقر در خارج از دبی را دارد. این اطلاعات کلیدی در مورد مهاجرت به امارات متحده عربی – دبی برای سفرهای تجاری است.

 • فعالیتهای مجاز
 • شرایط ورود و محدودیت ها
 • درخواست اقامت
 • به محض ورود
 • همسر و فرزندان
 • ایستگاه کاری
 • هدف کار

برای انجام فعالیت های پولی در دبی ، کارت کار لازم است. کارت کار برای مدت زمان معینی معتبر است و به خارجی اجازه می دهد تا یک کار موقت را در دبی برگزار کند. بسته به موقعیت شرکت ، روند اخذ مجوز کار و اقامت متغیر است. این اطلاعات کلیدی در مورد مهاجرت به امارات به منظور کار است.

 • تشریفات ثبت نام اشتغال
 • معافیت اجازه کار
 • همسر و فرزندان
 • پرچم های قرمز
 • مجازات ها
 • سند
 • اسناد حیاتی

اسناد حیاتی ، سوابق رسمی هستند که توسط نهادهای دولتی به افراد صادر می شود ، به عنوان اثبات هویت و جایگاه ضروری هستند. Move One از تهیه اسناد حیاتی در امارات متحده عربی و همچنین قانونی بودن آنها برای استفاده در خارج از کشور پشتیبانی می کند.

 • شناسنامه
 • گواهی ازدواج
 • قانونی شدن

چیزهایی که باید قبل از مهاجرت به دبی و امارات  در نظر بگیرید

محبوبترین مقصد به دبی – امارت را از داماک بخواهید

مهاجرت  بین المللی به دبی – امارات با Eurosender

توصیه می شود قبل از مهاجرت به دبی از امارات، کانادا ، استرالیا ، اروپا و کشورهای خاورمیانه ، برخی تحقیقات در مورد این کشور انجام دهید. بنابراین ، ما اطلاعات اصلی در مورد این کشور تهیه کرده ایم که می تواند به عنوان مثال در هنگام تصمیم گیری در مورد جابجایی از امارات  – دبی کمک کند. در اینجا لیستی از مشخصات مشترک دبی آورده شده است که برخی از آنها می توانند برای شما آشنا باشند.

 • محل
 • اقلیم
 • جمعیت
 • واحد پول
 • زبان
 • منطقه زمانی
 • واقعیت غافلگیرکننده

شما باید قبل از جابجایی ازهر جایی که هستید به دبی ، جنبه های دیگری به غیر از حقایق اساسی در مورد این کشور در نظر بگیرید. یکی از این موارد مربوط به انتقال بین المللی به دبی با یک شرکت لجستیک معتبر است. Eurosender یک کارگزار مشهور بسته بندی است که امکان ارسال بسته را با ارزانترین و مطمئن ترین راه تا کنون فراهم می کند.

در اینجا لیستی از مواردی که مشتریان ما معمولاً هنگام حرکت به دبی برای یک دوره طولانی مدت ارسال می کنند وجود دارد:

 • مبلمان و لوازم خانگی
 • سازهای موسیقی ، از جمله کیت درام ، گیتار و حتی پیانو
 • لوازم الکترونیکی و رایانه
 • کالاهای با ارزش و عتیقه

کتابها

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد از بین بردن بین المللی دبی و امارات متحده عربی به طور کلی، با نماینده تیم پشتیبانی ما دوستانه ها که با کمال میل شما کمک کند.

زندگی در دبی – امارات

بسیاری از افراد برای مسافرت یا تعطیلات ساحلی به دبی سفر می کنند ، اما زندگی در آنجا به عنوان مهاجرت چگونه است؟ دبی یک منطقه بزرگ با جمعیت 3 میلیون نفری است ، با این حال ، این شهر دائما در حال رشد و گسترش است. هر ساله تعداد بیشتری از مهاجران از ایالات متحده ، انگلیس ، استرالیا و سایر کشورها به دبی می روند. برخی از این افراد به لطف مزایای متعدد این شهر تصمیم به مهاجرت به دبی گرفته و در آنجا مستقر می شوند ، در حالی که برخی دیگر کمتر از یک سال اقامت دارند زیرا این ضررها بیشتر از این است.

کشور امارات – دبی  و ریشه های مذهبی

امارات با ریشه‌ هایی که در فرهنگ اسلامی وجود دارد، روابط خوبی با سایر جهان عرب و جهان اسلام برقرار کرده‌ است. دولت امارات عمدتاً از طریق بنیاد فرهنگی ابوظبی، در صدد حفظ شکل‌ های سنتی هنر و فرهنگ است. هر چند، تغییرات چشم‌ گیری در زندگی اجتماعی صورت گرفته‌ است. نگرش به زنان تغییر کرده‌ است و ورزش‌ های جدیدی در کنار شتر سواری سنتی کم‌ کم رایج می‌ شوند. همچون ورزش گلف، بیابان کهن دوبی و مسابقات گلف ابوظبی و گران‌ ترین مسابقهٔ اسب دوانی جهان، جام جهانی دوبی که هر سال در ماه مارس (اسفند-فروردین) برگزار می‌ شود.

در امارات- دبی ، بر خلاف کشور همسایه‌ اش عربستان که سعی بر جلوگیری از رواج دین‌ های دیگر دارد. کلیساهای بسیاری وجود دارد. به دلیل اینکه بسیاری از آسیایی‌ ها، امارات را به عنوان وطن دوم خود پذیرفته‌ اند، رستوران‌ ها و مراکز فرهنگی آسیایی بسیاری در این کشور وجود دارد. همچنین تعداد کمی مرکز و مدرسهٔ اروپایی نیز وجود دارد.

مختصری از فرهنگ و رسوم مردم امارات – دبی

نوع حکومت این کشور مشروطه سلطنتی فدرال است. شهرهای مهم آن عبارتند از دبی، شارجه، عجمان، راس الخیمه، ام القوین، فجیره، العین است. زبان و خط رسمي این کشور زبان رسمی کشور عربی است و انگلیسی، فارسی، اردو و هندی نیز کاربرد زیادی دارد. جمعيت این کشور بيش از 8.000.000 نفر است. مساحت آن نیز 83600 کيلومتر مربع و واحد پول امارات درهم امارات (AED) است.

دين رسمي مردم امارات اسلام مي باشد كه حدود 90% مردم را شامل مي شود كه اكثرا مالكی مذهب مي باشند. توزيع دينی، مذهبی و قومی آن به این صورت است که مردم بومی امارات 20% ذکر شده و حدود 80% جمعيت این کشور را کارگران و مهاجرين خارجي از اهالی جنوب آسیا و اعراب ديگر كشورها تشکيل می دهند. بر اساس آخرين اطلاعات حدود 10% جمعيت مهاجر اين کشور را ايرانی هاﻯ مقيم امارات تشكيل می دهند.

چرا شرکت داماک گروپ دردبی- امارات فعالیت ساختمانی دارد؟

دبی تنها شهری در جهان است که 96% جمعییت آن خارجی هستند چون به دلایل درامد بالا در تمام مشاغل و امکانات مدرن و امنیت دارای بالاترین جذابیت در بین مردم جهان برای زندگی در دبی و داماک تنها سازنده ای در جهان است که تمام سلیقه تمامملییت ها را در سازنده های خود اولوییت قرار داده است تا هر خریداری از طریق خرید ملک از داماک دقیقا به خواسته خود وخانواده اش برای خرید ویلاویا آپارتمان دلخواهش برسد.

مهاجرت به دبی

توضیح مختصر درباره داماک گروپ

داماک بزرگترین و برند ترین شرکت ساختمانی در جهان است . خلاقانه فکر می کند ، لاکچری می سازد چون در درجه اول به شما به عنوان جزئی از خانواده بزرگ داماک می نگرد بعد به عنوان یک مشتری . لابد می دانید که برند های معروف جهانی ورساچی ، بوگاتی ، جاست کاوالی ، تایگروود ، پارامونت ، ترامپ ، فندی که نام آشنای تمام جهانیان هستند تنها بخشی از زیر مجموعه داماک در بخش دکوراسیون و فرنیش آپارتمان ها و ویلاهای داماک میباشد . توضیح بیشتر در مورد داماک فقط حرف و حدیث است پس از شما دعوت می کنیم بر اساس هر بودجه و سلیقه ای که دارید از آپارتمان ها و ویلاهای و دفاتر کار همین سایت در هر موقعیت محلی دلخواه انتخاب کنید و برای بازدید و انجام مراحل خرید با مشاورین فارسی زبان داماک تماس بگیرید .

به منظور مشاهده تصاویر بیشتر و کامل تر از این پروژه و تمام پروژه های دیگر داماک از وبسایت فارسی زبان داماک به آدرس

www.damacgroup.ir

مراجعه کنید.

مطالب مشابه :

پاسپورت     مهاجرت به امارات     مهاجرت به دبی    damac            

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان داماک فارسی از طریق داماک گروپ در ارتباط باشید.