مقالات / آپارتمان های لوکس داماک در دبی
دسامبر 12, 2020
آپارتمان های لوکس داماک در دبی

آپارتمان های لوکس داماک در دبی

اگر بخواهیم آپارتمان را تعریف کنیم می توان گفت یک واحد مستقل است که در ساختمانی چند طبقه قرار دارد که از آن می توان به عنوان مسکونی یا تجاری استفاده کرد.

آپارتمان کلاس های A نوساز هستند و کمتر از 10سال است که بنا شده اند، و از نظر جغرافیایی در مناطق بهتری ساخته شده اند.

آپارتمان های کلاسB قدمت بیشتری دارند که بین 10 تا 25 سال از ساخت آنها می گذرد.

آپارتمان های کلاس C دارای مستاجران کم درآمدی هستند که آنان معمولا به فکر خرید خانه نیستند و برخی از مستاجران آن تازه ازدواج کرده اند و به فکر افزایش درآمد هستند تا بتوانند خانه های بهتری را تهیه کنند که قدمت این آپارتمان ها به 30 تا 40 سال می رسد.

آپارتمان های کلاس D معمولا در مناطق اجتماعی و اقتصادی سطح پایین تری قرار دارند که از یارانه دولتی برای پرداخت اجاره بها استفاده می کنند.

ویژه گی های آپارتمان های لوکس

این آپارتمان ها دارای اثاثیه با کیفیت است که همچنین برای ساخت آن از مصالح شیک استفاده شده است و دارای امکانات بیشتری است که خانه های معمولی آن هارا ندارند همچنین این آپارتمان ها به تکنولوژی های هوشمند مجهز هستند و از امنیت بالاتری برخور دارند و دارای چشم انداز فوق العاده ای است.

شما به عنوان یک مشتری  حتما می دانید که برند های معروف جهانی ورساچی ، بوگاتی ، جاست کاوالی ، تایگروود ، پارامونت ، ترامپ ، فندی که نام آشنای تمام جهانیان هستند تنها بخشی از زیر مجموعه داماک در بخش دکوراسیون و فرنیش آپارتمان های داماک می باشد.

ثروتمندان دنیا و سرمایه گذاران منطقه خیلی راحت می توانندیک آپارتمان لوکس و زیبا در دبی داشته باشند. شما می توانید با سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در دبی اقامت آنجا را بدست آورید.

نمونه هایی از اپارتمان های لوکس داماک

  1. ارکید: مجموعه ای از آپارتمان های مدرن در منطقه دبی هیلز می باشد.

  2. آپارتمان های مجهز کیارا :کیارا یک آپارتمان مسکونی زیبا است که شامل آپارتمان های مجزا استدیو زمین گلف قهرمانی مشهوری میباشد.

  3. آپارتمان های گلف ویتا : یک آپارتمان مسکونی در حال توسعه میباشد که شامل آپارتمان های یک خوابه و دو خوابه با امکانات عالی میباشد.

 داماک بهترین گزینه برای سرمایه گذاری با هر بودجه ای میباشد. اگر دنبال زندگی لوکس و رویایی هستید داماک میتواند رویای شما را تعبیر کند.اگر به دنبال آپارتمانی لوکس هستید حتما با کارشناسان داماک گروپ در ارتباط باشید تا از نزدیک ویژگی های یک آپارتمان لوکس را ببینید.

لازم به ذکر است که بر اساس تصویب یک قانون جدید، امارات متحده عربی ورود اتباع 13 کشور را به خاکش ممنوع کرد . این کشور ها که عمدتا اسلامی هستند عبارتند از: ایران، افغانستان، لیبی، یمن، الجزیره، کنیا ، عراق، پاکستان، ترکیه، سومالی، تونس، سوریه و لبنان.

بر اساس قوانین و ضوابط تصویب شده جدید که محدودیت های سختی را برای کشور های تعیین شده مشخص کرده است، مهم است بدانید مهاجران فقط درصورتی می توانند ویزای امارات را دریافت کنند که ویزای سرمایه گذاری از طریق خرید ملک داشته باشند.