مقالات / اقامت دبی با خرید ملک
دسامبر 6, 2020
اقامت دبی با خرید ملک

اقامت دبی با خرید ملک

داماک گروپ damac بهترین سایت املاک دبی

شرایط مهاجرت به دبی

داماک  DAMAC از بزرگترین و معتبرترین شرکت جهان است.

اقامت دبی با خرید ملک از طریق داماک کروپ DAMAC:

اقامت دبی با خرید ملک ، تقریبا غیر ممکن شده است و برای مهاجرت به دبی و امارات عربی متحده، باید به فکر راههای جایگزین بود که شرکت داماک که از بزرگترین  وبرندترین شرکت ساختمانی جهان است  اقامت دبی با خرید ملک، را ممکن کرده است.مزایای خرید ملک در امارات، معایب خرید ملک در امارات، دلیل لغو ویزای اقامت از طریق خرید ملک در دبی، اخذ اقامت دبی با سرمایه گذاری، اجاره آپارتمان در دبی و اخذ اقامت موقت دبی و امارات با اجاره املاک و مستغلات از مباحث مورد بحث درمقاله داماک گروپ می پردازیم .

فواید خرید ملک در داماک گروپ DAMAC:

اگر بخواهیم در منطقه خاورمیانه از کشوری یاد کنیم که در سال های اخیر به شکوفایی اقتصادی رسیده است کشور جذاب امارات و در راس ان شهر دبی و ابوظبی را می توان نام برد.

اشخاصی که ملک و مستغلات در کشور امارات و به خصوص در شهر دبی خریداری می‌نمایند در واقع نوعی سرمایه گذاری انجام داده اند. به ویژه به رشد اقتصادی امارات نیز کمک می کنند. ( البته این قاعده فقط به کشور امارات و شهر دبی اختصاص ندارد و شامل سرمایه گذاری در تمام نقاط دنیا می‌شود.)

نکته ای که حائز اهمیت است این است که متقاضی خرید ملک در دبی می‌بایست به این نکته توجه داشته باشد که کشور مورد نظر شرایط اقتصادی مناسبی را دارا باشد. در کشور هایی که رشد اقتصادی سیر صعودی دارد می‌تواند برای سرمایه گذاری مورد توجه قرار گیرد. از مهمترین فواید خرید ملک در شهر دبی این است که اقتصاد دبی و کشور امارات در حال پیشرفت است که این امر می‌تواند امتیاز مثبتی جهت سرمایه گذاری در امارات باشد.

دولت دبی، در جهت رونق بخشیدن به فعالیت اقتصادی و تجاری، شرایطی را ایجاد نموده است که تا اتباع کشورهای دیگر بتوانند با خرید ملک در دبی، سرمایه گذاری کنند. دولت دبی برای اشخاصی که مالک حقیقی املاک باشند شرایط اخذ ویزا را برای مالک و همراهان وی، تسهیل نموده است.

دو نوع ویزا برای مالکین در دبی وجود دارد:

 ا. اقامت 6 ماهه (چندبار ورود) 2 اقامت دو ساله

شرایط خرید ملک در داماک گروپ :(اقامت شش ماهه ) DAMAC

متقاضی می‌بایست حداقل یک میلیون درهم جهت خرید ملک هزینه نماید.

در خصوص املاکی که دارای چندین مالک می‌باشند، میزان سهم هر یک از سهامداران باید حداقل یک میلیون درهم باشد.

املاکی مورد خرید و فروش قرار می گیرند که پایان کار گرفته باشند ( به عبارت بهتر با شرایط پیش فروش نمی توان در دبی ملک خریداری نمود)

ویزای 6 ماهه ای که به خریدار ملک داده می‌شود، هر 6 ماه قابل تمدید است و البته قابلیت تبدیل به اقامت دائم را ندارد. ضمن اینکه با این نوع ویزا، نه خریدار و نه همراهان وی مجوز کار در دبی ندارند. هزینه تمدید اقامت شش ماهه 1100 درهم می‌باشد.

شرایط خرید ملک در داماک گروپ :(اقامت شش ماهه ( DAMAC

ارزش ملک خریداری شده باید حداقل یک میلیون درهم می‌باشد.

املاکی که دارای چند مالک است، سهم هر سهامدار باید حداقل یک میلیون درهم باشد.

ملک مورد نظر نباید در رهن یا وثیقه باشد.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای خرید ملک دبی از طریق داماک گروپ DAMAC  :

سند ملک

گواهینامه خرید و فروش که باید از بنگاه املاک دبی اخذ شود

تصویر پاسپورت

6 قطعه عکس مخصوص ویزای دبی

مهاجرت با خرید ملک به دبی را و راحتی و آرامش و در عین حال قیمت پایین با داماک گروپDAMAC را تجربه کنید.

اگر رویای مهاجرت در سر دارید و به یک زندگی لوکس فکر میکنید ما داماک DAMAC را به شما پیشنهاد میکنیم.

شرکت داماک DAMAC به قرار دادن شرایط ویژه اقساط بدون بهره این امکان را فراهم کرده تا بتوانید از این طریق ملک مورد نظر خود را خریداری کنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان داماک فارسی از طریق داماک گروپ در ارتباط باشید

مهاجرت به امارات با داماک

داماک برندترین و بزرگترین شرکت ساختمانی در جهان است.

مهاجرت به امارات 

 شرایط اخذ اقامت امارات و انواع روش های مهاجرت به امارات در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می گیرد. از چه روش هایی می توان به امارات مهاجرت کرد؟ هزینه های زندگی در امارات به طور میانگین چقدر است؟ آیا اخذ تابعیت و پاسپورت امارات برای ایرانیان امکان پذیر است؟ما در این مقاله به این سوالات و سوالات دیگر در زمینه مهاجرت به امارات پاسخ داده و به مهمترین و اساسی ترین نکات در این زمینه می پردازیم.در سال های اخیر تعداد مهاجران به امارات افزایش پیدا کرده است و در اکثر موارد مشکلاتی برای آن ها به وجود آماده است. با توجه به حساسیت موضوع مهاجرت به کشور امارات متحده عربی ما سعی می کنیم که برخی از ابهامات این موضوع را رفع کنیم.

امارات از جمله کشورهای حاشیه خلیج فارس می باشد که با توجه به پیشرفت چشمگیری که در سال های اخیر داشته است مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است و با توجه به ذخایر غنی نفتی و درآمدزایی امارات از طریق صادرات نفت، این کشور بستر مناسبی برای زندگی و کار  به شمار می رود، اما لازم است از همین ابتدا توجه بفرمایید که دریافت اقامت دائم و کسب تابعیت و شهروندی امرات بسیار دشوار می باشد و تنها افرادی که ۳۰ سال در این کشور زندگی کرده اند می توانند موفق به دریافت اقامت دائم امارات شوند.

مهاجرت به امارات از طریق خرید ملک در دبی :

امارات متحده عربی یکی از جذاب‌ترین کشورهای جهان از نظر کسب و کار و محل اقامت است. اصلی‌ترین مزیت این کشور عبارت است از مالیات آزاد، استانداردهای بالای زندگی، شرایط عالی برای پیشرفت و توسعه کسب و کار، و ثبات شرایط اقتصادی و سیاسی. پیش از هرچیز برای شروع کسب و کار و مهاجرت به امارات متحده عربی باید برای اخذ ویزای اقامت امارات (مجوز اقامت) اقامت دبی با خرید ملک از طریق داماک اقدام کنید.

ویژگی های خاص ویزای اقامت دبی

اقامت دبی با خرید ملک ، ویزای اقامت امارات برخلاف ویزای توریستی برای مدت3 سال صادر می‌شود و پس از اتمام انقضای آن می توانید در تعداد دفعات نامحدودی آن را تمدید کنید. با اخذ ویزای اقامت امارات متحده عربی حق اقامت در این کشور به شما داده خواهد شد، بعلاوه می‌توانید برای همسر و فرزندان زیر 18 سال خود نیز ویزای اقامت دریافت کنید.

در صورت نیاز با کارشناسان داماک فارسی از طریق داماک گروپ در ارتباط باشید.

اخذ اقامت دبی با داماک

داماک damac بهترین سایت املاک دبی

اخذ اقامت دبی با شرکت داماک damac

سیاری از شهروندان خارجی علاقه مند به آمدن و درخواست اقامت در دبی هستند .  اگر حامی مالی یک کارفرما فراهم شود می توان  اقامت در دبی را دریافت کرد. ویزای اقامت دبی  باید هر سه سال تمدید می شود. راه دیگر برای  اخذ اقامت در دبی  خرید ملک است. پس از اخذ اقامت شخصی، وی مجاز به افتتاح حساب بانکی در دبی نیز خواهد شد.

مشاوران شرکت ما در دبی می توانند در مورد راه های اصلی اخذ اقامت در امارات  به شما مشاوره دهند. با یک تجربه گسترده در امور مختلف شرکتی ، در صورت نیاز به راهنمایی برای افتتاح شرکتی در دبی نیز می توانید به متخصصان ما اعتماد کنید .

چه کسانی میتواننداقامت اماراتصادر کنند؟

چندین شرط وجود دارد که براساس آنها ، یک فرد خارجی می تواند درخواست اقامت در امارات را صادر کند . این شرایط همچنین به ملیت متقاضی بستگی دارد. در هنگام درخواست اجازه اقامت دبی باید شرایط زیر را برآورده کنید :

  شهروندان سایر ملیتها به غیر از کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس هنگام عزیمت به دبی باید درخواست اجازه اقامت دهند.

   در صورت اخذ ویزای اقامت از طریق اشتغال ، این کارفرما خواهد بود که ویزا را از طرف شهروند خارجی درخواست کند.

    ویزای اقامت برای اقدامات مختلف از جمله تنظیم حساب بانکی در دبی یا خرید کالاهای مختلف از جمله خودرو ضروری است.

    اعتبار گذرنامه هنگام درخواست ویزای اقامت دبی حداقل 6 ماه است.

مشاوران  شرکت  داماک damac می توانند اطلاعات کاملی درباره کلیه مزایایی که یک شهروند خارجی می تواند پس از اخذ مجوز اقامت در امارات به دست آورد ، ارائه دهد .

شرایط جدید برای اخذ ویزای اقامت دبی با داماک damac

در سال 2018 ، دولت امارات متحده عربی تعدادی از الزامات مربوط به اخذ اقامت دبی را تغییر داده است . در شرایط جدید ، اتباع خارجی که متقاضی دریافت اجازه اقامت بر اساس یک قرارداد کار هستند ، باید گواهی رفتار خوب را نیز ارائه دهند که باید از کشورهای محل اقامت آنها اخذ شود. در مورد افرادی که مشاغل را تغییر می دهند ، این گواهی لازم نیست. یک نیاز جدید برای اتباع خارجی که متقاضی مجوز اقامت هستند ، داشتن آدرس ایمیل معتبر است ، از طریق مقامات محلی به آنها ایمیلی ارسال می شود که در مورد ویزاهای خود به آنها اطلاع داده می شود.

نقل مکان در یک منطقه آزاد در دبی با شرکت داماک damac

 لازم به ذکر است که همه مقررات اقامت در مورد اتباع خارجی که به منطقه آزاد دبی منتقل می شوند صدق نمی کند . مقامات منطقه آزاد مسئولیت صدور مجوز اقامت را دارند که دستیابی به آنها در اینجا آسانتر و سریعتر است.

در مورد مجوز اقامت به دست آمده از طریق اشتغال ، مقامات منطقه آزاد به محض اینکه کارمندان کلیه اسناد و مدارک مورد نیاز برای شروع کار را صادر کنند ، ویزا صادر می کنند.

اقامتگاه با خرید ملک در دبی با شرکت داماک damac

روش دیگر اخذ ویزای اقامت دبی خرید ملک است. حتی اگر این گزینه برای افرادی که درآمد بالایی دارند ، در دسترس است ، اما کارآفرینان خارجی می توانند با سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ، اقامت دبی را اخذ کنند .

شرایط اخذ ویزای اقامت از این طریق این است که ملک پس از خرید تکمیل شود و ارزش آن باید حداقل 1 میلیون درهم باشد. ویزای اقامت به دست آمده را با خرید یک ملک در دبی دوره اعتبار دو ساله و حق ندارد به کار در امارات را نخواهد داد. اما مزیت اصلی آن این است که مالکان ملزم به ثبت شرکت در دبی نیستند .شرکت داماک به شما کمک می کند چگونه براحتی اقامت دبی را بدست آورید .

شرکت داماک همواره از پله های اول با شماست نگرانی وجود ندارد.با شرکت داماک damac صاحب خانه های لوکس ولاکچری شوید .

شرکت داماک damac به آنچه انجام می دهد افتخار میکند.

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان داماک فارسی می توانید با کارشناسان داماک گروپ در ارتباط  باشید.

داماک گروپ بهترین سایت املاک دبی

اقامت در دبی با داماک damac group:

دریافت اقامت دبی با خرید ملک

کشور جذاب امارات و در راس آن شهر دبی و ابوظبی هستند که شما می توانید درآن اقامت بگیرید .اشخاصی که ملک و مستغلات در کشور امارات و به خصوص در شهر دبی خریداری می نمایند در واقع به نوعی سرمایه گذاری انجام داده اند.

در کشور هایی که رشد اقتصادی سیر صعودی دارد می تواند برای سرمایه گذاری مورد توجه قرار گیرد. از مهمترین فواید خرید ملک در شهر دبی این است که اقتصاد دبی و کشور امارات در حال پیشرفت است که این امر می تواند امتیاز مثبتی جهت سرمایه گذاری در امارات باشد و اقامت در دبی باشد.

دریافت اقامت دبی با خرید ملک چگونه است ؟damac group

امارات متحده عربی یکی از جذاب‌ترین کشورهای جهان از نظر کسب و کار و محل اقامت است. اصلی‌ترین مزیت این کشور مالیات آزاد، استانداردهای بالای زندگی، شرایط عالی برای پیشرفت و توسعه کسب و کار، و ثبات شرایط اقتصادی و سیاسی  می باشد. پیش از هرچیز برای شروع کسب و کار و مهاجرت به امارات متحده عربی باید برای اخذ ویزای اقامت امارات (مجوز اقامت) اقامت دبی با خرید ملک اقدام کنید.

ویژگی های خاص ویزای اقامت دبی با داماک damac group:

اقامت دبی با خرید ملک ، ویزای اقامت امارات برخلاف ویزای توریستی برای 3 سال صادر می‌شود . پس از اتمام انقضای آن می توانید در تعداد دفعات نامحدودی آن را تمدید کنید. با اخذ ویزای اقامت امارات متحده عربی حق اقامت در این کشور به شما داده خواهد شد، می‌توانید برای همسر و فرزندان زیر 18 سال خود ویزای اقامت دریافت کنید.

دبی، در جهت رونق بخشیدن به فعالیت اقتصادی و تجاری، شرایطی را ایجاد کرده است که اتباع کشورهای دیگر بتوانند با خرید ملک در دبی، سرمایه گذاری کنند.

دریافت اقامت دبی با خرید ملک باداماک damac group:

در صورت خرید ملک مسکونی در دبی یا دیگر شهرهای امارات به ارزش بیش از یک میلیون درهم، می توانید اقامت دبی با خرید ملک را بدست آورید. مدت اعتبار این ویزا 2 سال  میباشد. در این مدت نمی توانید به فعالیت‌های تجاری بپردازید اما بعد از 2 سال می توانید برای دریافت اقامت دائم امارات متحده اقدام کنید و پس از آن به فعالیت های تجاری و اقتصادی مشغول شوید.

آیا با خرید یک سویت در دبی ویزای اقامت می دهند؟

خیر. برای درخواست ویزای اقامت از طریق خرید ملک، باید ارزش ملک خریداری شده حداقل یک میلیون درهم بوده و کل مبلغ ان پرداخت شده و قسطی نباشد.

توصیه های اقامت در دبی با داماک damac group:

قبل از هرگونه تصمیمی برای کار و زندگی در دبی ، بررسی لازم در خصوص نوع کار و فعالیت را انجام دهید. تنها افرادی در دبی موفق  هستند  که در هر زمینه و شغلی قصد انجام فعالیت دارند، تخصصی لازم و کافی و سرمایه مناسب و ایده‌های نو داشته باشند.

اگر برای گذران دوران بازنشستگی قصد اقامت در دبی دارید بررسی همه جانبه انجام دهید.

بافت انسانی محیط را به لحاظ زندگی و سازگاری با اخلاق و روحیات خود، همسر و فرزندان ارزیابی کنید. – هزینه‌های کار و زندگی اعم از اجاره دفتر و منزل، خوراک و پوشاک، آب و برق، تلفن، خرید ماشین، بنزین، مدرسه یا دانشگاه را به دقت بررسی کنید و با پیش‌بینی میزان بازدهی شرکت تطابق دهید.

شرایط اقامت دائم در دبی با داماک damac group:

بسیاری از شهروندان خارجی علاقه مند به اخذ اقامت دبی هستند . در این باب می توان با حمایت از کارفرمایان اقدام به اخذ اقامت دبی نمود. ویزای اقامتی دبی بایدهر 3 سال یکبار تمدید شود. از دیگر شیوه های اخذ اقامت دبی خرید ملک می باشد. پس از اخذ اقامت دبی، شخص قادر خواهد بود تا جهت باز کردن حساب بانکی اقدام نماید. شرکت ما می تواند اطلاعات لازم را جهت اخذ اقامت UAE به متقاضیان عرضه نماید. با توجه به کادر مجرب ما، می توانید جهت دریافت مشاوره با کارشناسان شرکت داماک گروپ ارتباط برقرار نمایید.

اگر شرایط شما جهت تابعیت اقامت امارات متحده  با شرایط اقامت مطابقت نداشته باشد، شما به ویزا و حامی مالی برای بازدید خود نیاز خواهید داشت.

برای  اطلاعات بیشتر با کارشناسان داماک فارسی ازطریق داماک گروپ درارتباط باشید .

مطالبه مشابه

پاسپورت     مهاجرت به امارات     مهاجرت به دبی       

damac

داماک (damac) جامع ترین سایت املاک دبی

انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط  بدون بهره با داماک

مهاجرت و اقامت خانوادگی در دبی با داماک (damac)

ویزای اقامت امارات به صورت 3 ساله بوده و پس از منقضی شدن می توان آن را به دفعات نامحدود، تمدید نمود. افراد مهاجر می توانند با گرفتن ویزای اقامت امارات، به صورت دائمی در این کشور زندگی کرده و برای همسر و فرزندان کمتر از 18 سال نیز، اقامت بگیرند. کسانی که موفق به دریافت اقامت امارات می شوند، یک کارت شناسایی برای فرد صادر می گردد. این کارت به منزله پاسپورت (قابل استفاده در امارات) نیز بوده و در سراسر امارات دارای اعتبار است. برای این که اعتبار ویزای اقامت امارات حفظ گردد، شخص خارجی بایستی هر 6 ماه یک بار، به این کشور سفر کرده و وارد خاک امارات شود. در غیر این صورت ویزای فرد خارجی مسدود گردیده و در صورت رفع مسدودی بایستی هزینه جداگانه ای پرداخت شود. با داماک (damac) و راهنمایی و مشاوره های مناسب بهترین ویزای اقامت و بهترین مهاجرت را تجربه کنید.

حتی داماک (damac) با مشاوره های خود میتواند در جهت خانه دار شدن شما در دبی کمک کند که بهترین انتخاب و لاکچری ترین زندگی را در دبی تجربه کنید.

 مراحل اخذ ویزای کسب‌ و کار در دبی

برای به دست آوردن ویزای کسب و کار به منظور ثبت شرکت در امارات، مراحل و شرایطی لازم است. مراحل و فرآیند دریافت ویزا به شرح زیر می باشد:

  • مرحله اول: ارائه کپی پاسپورت دارای اعتبار و سایر اسناد مورد نیاز توسط متقاضی
  • مرحله دوم: ارائه صورت حساب بانکی شخص متقاضی
  • مرحله سوم: ارائه مدارک مربوط به محل سکونت متقاضی
  • مرحله چهارم: اخذ گواهینامه ثبت شرکت مورد نظر ظرف مدت چند روز
  • مرحله پنجم: به دست آوردن مجوز اقامت در امارات متحده عربی
  • مشاوران داماک(damac) به پیشرفت و توسعه کسب و کار شما در جهت هر چه بیشتر راضی بودن شما از مهاجرت به دبی کمک میکنند. با مشاوره و خرید ویلا در دبی از مزایای ذیل برخوردار شوید:

-انتقال سند با پیش پرداخت و بدون اقساط ، بدون پیش پرداخت

-ساخت ویلای دبی طبق سلیقه شما

داماک (damac) جامع ترین سایت املاک دبی پشتیبان شماست.

 بر اساس قانون جدید ویزای دبی برای مسافرینی که قصد سفر به دبی بصورت انفرادی و یا گروهی و حتی با تور دبی را دارند اداره مهاجرت امارات از این پس ویزا هایی که صادر میشوند و مسافر به هر دلیل از آنها استفاده نمیکند ، پس از اتمام اعتبار ویزا به صورت خودکار کنسل و باطل نمیگردد و مشمول جریمه از طرف اداره مهاجرت امارات شده  و همچنین باعث سابقه منفی ویزای دبی برای مسافر دبی میگردد لذا در صورتی که مسافر به ویزای جدید نیاز داشته باشد.باید ویزای قدیمی  توسط شرکت صادر کننده ویزا در دبی با پرداخت هزینه مربوطه  کنسل گردد و سپس درخواست ویزای جدید اقدام گردد در غیر این صورت ویزای جدید دچار مشکل شده و مسافر ریجکت میشود.لطفا اگر قصد سفر به دبی را دارید این مطلب را جدی بگیرید تا در تور لحظه آخری دبی نیز نگران ویزا فوری دبی نباشید.

1.ویزای توریستی عادی دبی: 
ویزای توریستی عادی با اعتبار 3 ماه مسافر را 2 هفته در خاک خود می پذیرد.ویزای توریستی دبی 60 روز از تاریخ صدور اعتبار دارد
2.ویزای توریستی فوری دبی:
ویزای توریستی فوری با اعتبار 14 روز مسافر را 14 روز در خاک خود می پذیرد.
قیمت ویزای توریستی دبی:
ویزای 14 روزه توریستی عادی با قیمت 275 درهم، تحویل بعد از 7 روزکاری.
ویزای 14 روزه توریستی فوری با قیمت 330 درهم، تحویل بعد از 2 روزکاری.
3.ویزای توریستی با یک ماه اجازه اقامت:
با کسب این ویزا مسافر تا دو ماه می تواند به امارات سفر کند و یک ماه در خاک آن بماند و در صورت طولانی تر شدن مدت اقامت، مسافر 950 درهم جریمه شده و پس از آن می تواند جهت تمدید زمان ویزا از طریق آژانس اقدام نماید. ویزای 30 روزه توریستی با قیمت 320 درهم، تحویل بعد از 7 روز کاری.

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای دبی:

  • اسکن رنگی از صفحه ی اول گذرنامه مسافر
  • فیش تسویه حساب کامل روادید، طبق قیمت اعلام شده درهم

برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان داماک فارسی در ارتباط باشید.

مطالب مشابه:

 پاسپورت      دریافت ویزای دبی    قوانین ویزای امارات     damac 

اقامت خانوادگی شما در دبی با داماک

ساخت ویلا در دبی طبق سلیقه شما

مطالب مشابه:

پاسپورت     مهاجرت به امارات     مهاجرت به دبی        شرایط زندگی در دبی

damac

اقامت خانوادگی شما در دبی با داماک

انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط  بدون بهره با داماک

ساخت ویلا در دبی طبق سلیقه شما