مقالات / ویلای فول فرنیش در دبی
ژانویه 24, 2021
ویلای فول فرنیش در دبی

ویلای فول فرنیش در دبی

 خرید ویلای لوکس فول فرنیش در دبی از گزینه های مقرون به صرفه و هوشمند برای سرمایه گذاری در دبی و همچنین تجربه یک زندگی لوکس در شهر مدرن دبی است.

خرید ویلا های فول فرنیش دبی زحمت خرید رفتن و سر زدن به مغازه های متنوع را از دوش شما کم می کند و دیگر نیازی نیست دغدغه ست کردن وسایل مختلف با هم را داشته باشید.

کافی است لباس و وسایل مورد علاقه خود را جمع کنید و با خودروی شخصی خود به خانه جدید اسباب کشی کنید. اکثر ویلا های لوکس دبی بصورت فول فرنیش یا نیمه فرنیش عرضه می شوند و این باعث شده تا اختلاف قیمت آنچنانی در خرید ویلاهای لوکس فول فرنیش دبی حس نشود.

در دبی ملزوماتی مثل کمدهای دیواری، شیرآلات ظرف‌شویی جزو مبلمان خانه محسوب نمی‌شوند و به صورت پیش فرض باید روی ساختمان وجود داشته باشند در غیر این صورت خانه آماده نشده (در مرحله آماده ‌سازی) به حساب می‌آید. رنگ دیوارها و سقف، نصب کابینت‌ها و سیم کشی‌ها نیز از این دسته هستند.

در ویلاهای فول فرنیش دبی، طراحی و چیدمان منحصر به فرد در کنار استفاده از بهترین برند های روز دنیا باعث شده تا بهترین فضا برای ساکنین در آشپزخانه، قلب خانه، فراهم شود.

محدودیت های جدید امارات

بر اساس تصویب یک قانون جدید، امارات متحده عربی ورود اتباع 13 کشور را به خاکش ممنوع کرد . این کشور ها که عمدتا اسلامی هستند عبارتند از: ایران، افغانستان، لیبی، یمن، الجزیره، کنیا، عراق، پاکستان، ترکیه، سومالی، تونس، سوریه و لبنان.

بر اساس قوانین و ضوابط تصویب شده جدید که محدودیت های سختی را برای کشور های تعیین شده مشخص کرده است، مهم است بدانید مهاجران فقط درصورتی می توانند ویزای امارات را دریافت کنند که ویزای سرمایه گذاری از طریق خرید ملک داشته باشند.