مقالات / مهاجرت به دبی برای تحصیل چگونه است ؟
نوامبر 4, 2020
مهاجرت به دبی برای تحصیل چگونه است ؟

مهاجرت به دبی برای تحصیل چگونه است ؟

مهاجرت به دبی برای تحصیل

برای گرفتن مهاجرت به دبی برای  تحصیل در دبی میتوان بعد از قبول شدن از سمت دانشگاه دبی شروع به این کار کرد . و ما به یکسری مدارک برای گرفتن ویزای تحصیل نیاز داریم که برای شما عنوان می کنیم.

  1. پاسپورت معتبری که شش ماه اعتبار و دو صفحه خالی داشته باشد به همراه دو کپی از آن 2. کامل و پر کردن فرمی که که مخصوص ویزا است 3. تعداد 12 قطعه عکس پاسپورتی 4. نامه تمکن مالی از بانک 5. نامه پذیرش از سمت دانشگاه امارات 6. کسانی که خوابگاه گرفتند باید نامه تاییده ی از دانشگاه گرفته باشند.7. کپی فیش های واریزی دانشگاه 8. کپی هزینه واریزی ویزا 9. آخرین مدرک تحصیلی 10. گواهی پزشکی که در امارات باید انجام بپذیرد .

مهاجرت به دبی برای تحصیل و اخذ اقامت دبی

 افرادی که می خواهند  در یک کشور خارجی شروع به ادامه تحصیل کنند و یا قصد مهاجرت به دبی  را دارند و همچنین نیز بسیاری از کشورهای اروپایی به دانشجویان این امکان را می دهند که بعد از گذشت 6 ماه تا یکسال تحصیل در آن جا اجازه حضور در آن کشور را داشته باشند.

اما این موضوع هم حائز اهمیت است و باد بدانیم که این فرصت خیلی زیاد مناسب دانشجویان ایرانی نیست . آنان پس از یک دوره ی کوتاه تحصیل در امارات باید به بازار کار بروند و یا می توانند از طرق دیگر مثل سرمایه گذاری اقامت امارات را دریافت کنند.

و شما تا زمانی که بتوانید برای امارات سود آور باشید و منفعت داشته باشید اجازه اقامت در این جا را دارید . و به خاطر حس نژاد پرستی غالب در این کشور ممکن است یک مقدار شرایط را به خصوص برای ایرانیان  سخت کند .

مهاجرت به دبی برای تحصیل و اخذ ویزای تحصیلی

گرفتن  ویزای تحصیلی کشور امارات و اطلاع از قوانین و شرایط آن برای والدین می تواند امری مهم و مورد توجه باشد. در این کشور تمامیه مدارس زیر نظر دولت می باشند و خدمات آموزشی که در این مدارس ارائه می شود مطابق هدف ها و ارزش های فردی می باشد .

زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم مورد استفاده و قابل قبول در دانشگاه ها است و بسیاری از مدرسه هایی که خصوصی هستند تدریس به زبان انگلیسی را انجام می دهند . در امارات مدارسی که به صورت دولتی می باشند تحصیل در آن رایگان می باشد آن ها فقط برای شهروندان اماراتی ولی هزینه مدارس خصوصی متفاوت می باشد.

در امارات کلیه مدارس تحت پوشش دولت هستند. کلیه برنامه های آموزشی برای مطابقت با اهداف و ارزش های  فردی در امارات تدوین می شود. زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم آموزشی در مدارس مورد تاکید قرار گرفته است. بسیاری از مدارس خصوصی تدریس به زبان انگلیسی انجام می شود. مدارس دولتی برای شهروندان اماراتی رایگان بوده و هزینه مدارس خصوصی متفاوت است.

ویزای تحصیلی امارات در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد

گرفتن ویزای تحصیلی امارات برای دانشجویان بین المللی در مقطع لیسانس قابل دریافت می باشد که برای تحصیل کردن در این مقطع نیازمند مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی و ریز نمرات مربوط به آن ها می باشیم.

شما همچنین می توانید در رشته های حقوق ، فناوری، هنر ، تجارت و… به تحصیل بپردازید و بتوانید تخصص علمی در این رشته ها داشته باشید. اگر می خواهید در مقطع فوق لیسانس شروع به تحصیل کیند باید مدرک کارشناسی را به همراه ریز نمرات داشته باشید .

به دلیل پیچیده بودن و تخصصی بودن گرفتن ویزای تحصیلی امارات ، شما می توانید برای سهولت و سرعت بخشیدن به پروسه کاری خود با مشاوران متخصص در این کار مشورت کرده و از آن ها کمک بگیرید .

در مقاله قبلی با گرفتن مهاجرت از طریق کار آشنا شده ایم .

خرید از معتبرترین سایت املاک در دبی   

یکی از شهرهای امارات دبی از مهمترین آن هاست که  اکثر خانه های در دبی  به صورت آسمان خراش بوده  ساخته شده است ، داماک گروپ در ساخت و ساز ، سازه های لوکس در شهر دبی  همکاری دارد.

داماک گروپ  برای رفاه حال شما از وام با اقساط بلند مدت و بدون بهره در اختیار همگان قرار داره است تا شما را درجهت املاک لوکس هدایت کند .

شرکت داماک از برندترین سایت املاک دبی است که سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است شما با گرفتن اقامت دبی از طریق خرید ملک لوکس و اجاره دادن این املاک درامد دلاری و درهمی کسب کنید .

هموطنان گرامی که قصد هر گونه سرمایه گذاری درشهردبی را دارند.می توانند جهت مشاوره رایگان جهت مهاجرت به دبی با شماره های قرار داده در سایت  داماک گروپ بخش فارسی زبان ما  تماس بگیرند.

مطالبه مشابه :

مهاجرت به دبی   مهاجرت از طریق کار      پاسپورت

ویلای آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

ویلای آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

آماده اقامت در دبی

اقامت به دبی – مها جرت به دبی